11 травня 2017 року тринадцять виробників плодоовочевої продукції з Одеської області за програмою «Е-ваучер» першими отримали знижки при покупці в магазині "Агропартнер XXI" (Біляївський район, с. Маяки).

   Програма Е-ваучер розроблена фахівцями Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва і пропонує учасникам Проекту придбання потрібних у господарстві матеріалів та товарів зі знижкою.
   Програма спрямована на те, щоб допомогти дрібним і середнім виробникам плодоовочевої продукції подолати фінансовий бар'єр при купівлі якісних товарів, щоб переконати їх у тому, що дорогі товари провідних світових виробників варті того, тому що служать довше і результативніше, - говорить заступник менеджера Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва Володимир Терновський. - Якість та інновації в сільському господарстві межують. Дорогі товари для виробництва сільськогосподарської продукції - інноваційні сучасні технології. Програма Е-ваучер пропонує клієнтам зупинити   свій вибір на таких інноваційних рішеннях.

Додати коментар


Захисний код
Оновити