З 17  по 20 травня 2017 року в рамках співробітницва Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP з Ізраїльським центром міжнародного співробітництва МАШАВ Херсонщину відвідали провідні спеціалісти Міністерства сільського господарства Ізраїлю MATC: державний референт-консультант МСГ Ізраїлю щодо захисту рослин – Світлана Добриніна та  державний референт МСГ Ізраїлю по механізації і технологіям – Борис Бордман.
 

Їх перший день в Херсонській області  співпав з Днем поля Компанії «Bayer», яка з радістю зустрічала наших гостей та студентів ХДАУ разом з викладачами на демонстраційно-випробувальних  полях «Байєр Агро Арена Південь».

Stat 1

   «Bayer»- одна зі світових інноваційних компаній-лідерів в області захисту рослин, насіння та біотехнологій. Компанія пропонує широку лінійку продуктів, включаючи високоякісне насіння, інноваційні засоби захисту рослин.

Stat 3

     На експерементальних полях були представлені зернобобові культури. Студенти та гості змогли побачити на власні очі як сходе горох, проростає сочевиця, колоситься ячмінь, а також почути від провідних спеціалістів агросектору про механізми захисту цих рослин на практиці.

Stat 4

Stat 5

     В свою чергу фахівці з Ізраїлю поділитися своїм досвідом щодо захисту таких рослин, а також розповіли про інноваційні шляхи вирішення задач агропромислового комплексу, технології використання нового обладнання.Stat 6

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити