Підприємці та аграрії півдня України зібралися 4 липня в Херсоні, щоб дізнатися про перспективи взаємодії з канадськими імпортерами. Практичні поради з експорту товарів до Канади надавала особисто директор Канадсько-української торгової палати Емма Турос.

DSC 0599

 

Канадсько-українська торгова палата готова надати всебічну підтримку саме нашому виробнику. Вони підготували ряд документів, семінарів та відео-уроків, розрахованих на українських виробників, і ставлять перед собою мету - дати шанс Україні. Від українців очікують чесності та бажання відповідати високим стандартам. Саме для цього і розроблений п'ятирічний проект CUTIS 

Емма Турос поділилася з присутніми, які товари в першу чергу чекають від нас в Канаді: меблі, одяг та взуття, кондитерська продукція, шоколадні цукерки, IT-продукція.

Але і для інших двері не зачинені. Дрібним виробникам варто кооперуватися в асоціації, профспілки, об'єднання, готувати свого представника, шукати і не втрачати можливостей.

Знання іноземної мови, вміння шукати інформацію в Інтернеті на корисних ресурсах, професійно презентувати себе, контактувати з партнерами особисто дуже важливо. Представники Канадсько-української торгової палати готові сприяти в цьому херсонському виробнику.

Досить високі шанси і у тих, хто займається заморожуванням плодово-ягідної продукції, соками, соєю, бобовими та кукурудзою. В рамках програми CUTIS українським підприємцям будуть надавати індивідуальні консультації, співфінансування, організують торгівельні місії до Канади та участь у профільних виставках та інших маркетингових заходах у Канаді та США, організують бізнес-зустрічі з потенційними замовниками у Канаді.

Учасники заходу ставили багато запитань. І хоча для деяких поки вихід на канадський ринок - далека реальність, були і ті, хто вже готовий пробувати свої сили.

Співорганізатор заходу, голова ГО "Земля Таврії" Синюк О.Д. зазначив, що плодово-овочевий бізнес також може розраховувати на підтримку Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який зацікавлений в виході українського виробника на канадський ринок.

DSC 0588

Додати коментар


Захисний код
Оновити