06 липня 2017 року мешканці села Солонці, Олешківського р-ну, Херсонської області відзначали день свого села, який відбувається щороку під час свята – Івана Купала. 

DSC 0617 118

 

DSC 0633

В цей день мешканці села зібралися на побережжі лиману для святкування подвійного свята. Діти та дорослі знайомили односільчан з своїми талантами, оголошувались досягнення громади і мешканців, були привітання голів селищних рад та районної адміністрації, пригощали всіх присутніх святковим кулішом.

DSC 0626

Одним із співорганізаторів фестивалю виступила громадська організація «Земля Таврії», яка координує Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) в Херсонській області.

DSC 0625

Голова ГО «Земля Таврії» Олександр Синюк привітав всіх зі святом, доніс до селян задачу та мету Проекту UHBDP, розповів про сервіси та можливості Проекту для досягнення збільшення прибутку.

DSC 0639

Дух веселого відпочинку панував над територією свята, наповнюючи гостей святковим настроєм. Багато людей цікавилися інформацією про Проект, підходили із запитаннями щодо можливостей співпраці, фінансування, місії та цілей, роллю у професійному розвитку фермерів. Багато бажаючих зареєструвалися в Проекті, отримавши інформаційні буклети та мали можливість прийняти участь у розіграші призів від ГО «Земля Таврії». У якості призів виступили: плівка, агроволокно та професійне насіння, - необхідні засоби для ведення сільськогосподарського бізнесу.

DSC 0616 117

DSC 0662

Жителі с. Солонців та всі присутні на святі були дуже задоволені і вдячні за гарні призи та запросили представників ГО «Земля Таврії» до співпраці.

DSC 0660

Додати коментар


Захисний код
Оновити