13 липня на Херсонщині, м. Таврійському, на полях ПП “Деметра-Агро” відбувся Овочевий форум компанії ТОВ “ Адама Україна” спільно з такими партнерами, як: ГО «Земля Таврії» - координатор проекту (UHBDP) на Херсонщині, ПП «Овочевий Дім», ТОВ «Хазера Україна», голландська компанія «ІРМ Potato Group»,  компанія «Нетафім», ТОВ «АгріСол», автосалон «Авто-планета».

DSC 0854

 

DSC 0759

Учасники форуму мали можливість отримати відповіді на питання від експертів агробізнесу про технологічний процес вирощування  культур борщової групи, про задачі та виклики, про досягнення  та перспективи цього напрямку.

DSC 0761

Безпосередньо на полі учасники форуму ознайомились з системами захисту сільськогосподарських культур за допомогою сучасних продуктів відомих компаній.

DSC 0839

Усі наочно побачили результат дії агрохімічних препаратів компанії ТОВ “ADAMA Україна” на демонстраційних ділянках томатів, цибулі, моркви, картоплі та буряку.

DSC 0773

Компанія «Овочевий  Дім» продемонструвала різноманітні сорти картоплі голландської компанії  «IPM Potato Group». Учасники форуму підтримали напрямок розвитку галузі на кінцевого споживача та зазначили, що важливо вирощувати смачні та привабливі на вигляд сорти овочів, адже саме такий підхід є однією з складових успішного ведення сільськогосподарського бізнесу.

DSC 0879

DSC 0866Усі бажаючі мали можливість ознайомитись з сортами та гібридами компанії ТОВ «Хазера Україна». Особливу увагу було приділено насінню, яке має стійкість до хвороб та подовжені терміни зберігання.

DSC 0811

 DSC 0849

DSC 0721Також не оминули увагу питання біологічних систем захисту рослин “ЕКО Brand”. Нові екологічні продукти відомих компаній  можуть стати альтернативою хімічним засобам захисту та стимулювати підвищення урожайності, але впровадження таких систем потребує часу та роз’яснювальної роботи.

DSC 0863

Компанія «Нетафім» представила інноваційне обладнання для вирощування агрокультур, що дозволяє здійснити автоматизацію та дистанційне управління процесів у сфері сільгоспвиробництва, це дозволить вийти агробізнесу на новий рівень виробництва.

DSC 0852

У другій частині форуму учасники отримали теоретичну інформацію щодо найпоширеніших хвороб моркви та цибулі. Кандидат біологічних наук, Акулов О. Ю. зазначив, що у більшості видань інформація застаріла, часто опис та фото хвороб не відповідають дійсності, тому професійні консультації агрономів практиків є дуже актуальним інструментом задля досягнення гарних врожаїв.

DSC 0895

Також учасники форуму ознайомились з новинками препаратів ТОВ  «Адама Україна» та новими  гібридами  компанії  «Хазера Україна».

DSC 0933

Erik  Appeldooren,  директор  голландського відділення  компанії  «ІРМ  Potato  Group»  освітив сучасні  потреби  виробників  картоплі та  досвід  їх  вирішення.

DSC 0983

Синюк Олександр, керівник ГО  «Земля  Таврії»,  координатор  проекту (UHBDP) на Херсонщині, розповів про інструменти вирішення  проблем дрібних та середніх фермерів, а саме: застосування бізнес-калькулятору в плануванні та аналізі фінансових потоків, можливості отримання матеріальної підтримки завдяки участі у програмі грантів, стажування для студентів, обмін досвідом з передовими господарствами Ізраілю.

DSC 1032

DSC 1040

По завершенню відбувся розіграш цінних призів від партнерів заходу.

DSC 1058

Такі зустрічі дуже корисні для всіх учасників, з одного боку фермери мають змогу ознайомитись з практичними результатами  продукції сервіс фірм, отримати відповіді щодо застосування  обладнання, систем зрошування та захисту рослин, а сервіс фірми, в свою чергу, - почути актуальні потреби виробників. 

 

Більше фото в альбомі на сторінці фейсбук "Земля Таврії" за цим посиланням

Додати коментар


Захисний код
Оновити