12 серпня 2017 року в м. Гола Пристань відбувся ХVI Всеукраїнський фестиваль «Український кавун-солодке диво», одним із організаторів якого був Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

UHBDP

Свято розпочалось з урочистого відкриття фестивалю головою міста – Бабичем Олександром Володимировичем та поздоровлення почесними гостями.

DSC 0124

 На таку масштабну подію приїхало чимало виробників сільськогосподарської продукції, які дивували всіх присутніх чудовими експозиціями. Юні таланти міста створювали незабутню атмосферу свята своїми співами та хореографічними виступами, а майстри декоративно-прикладного мистецтва проводили різноманітні майстер-класи та  дегустацію баштанної продукції.

DSC 0153

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) не міг залишитись осторонь такої події та прийняв активну участь в організації свята кавуна.

DSC 0149

 ГО «Земля Таврії», яка є координатором цього проекту в Херсонській області, створила баштанну експозицію, яка мала чималий інтерес, викликала бажання сфотографуватись та дізнатись більше про проект.

DSC 0150

 Всі бажаючи отримали інформацію про сервіси та послуги проекту, зареєструвались та взяли участь у розіграші призів від UHBDP.

DSC 0160

Більшість сільгоспвиробників зацікавила програма e-ваучерів, яку проект активно впроваджує на території Херсонської області (деталі за посиланням https://uhbdp.org/ua/our-services/program-e-voucher).

DSC 0162

Тим паче, що на святі в якості подарунків було розіграно два сертифікати по програмі e-ваучерів на отримання 50% знижки на крапельну трубку компанії «Metzeerplas».

DSC 0166

Також в якості призів зареєстровані «щасливчики» отримали плівку, насіння кавуна, бухту крапельної стрічки та органічне добриво компанії «Біо-гель».

DSC 0167

 

DSC 0145

На святі організатори визначили переможців в «бахчових» номінаціях:

- Південна державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту водних проблем і меліорації НААН України -  номінація  - краща експозиція виставки-ярмарку сільськогосподарської продукції;

DSC 0046

- фермерське господарство «Мрія» - номінація - найбільший кавун, вага якого склала 17,7 кг;

- Пікулін Володимир Володимирович (с. Нова Збур’ївка) – номінація -найбільша диня,  вага якої склала 5,76 кг;

- Царалунга Сергій Миколайович (с .Велика Кардашинка) – номінація - найбільший гарбуз, вага якого склала  38,84 кг.

garbuz

В рамках ХIV Фестивалю «Український кавун-солодке диво», за підтримки UHBDP, також пройшов круглий стіл на тему  «Розвиток маркетингово-логістичних каналів реалізації баштанної продукції в Україні»,

DSC 0078на який було запрошено всіх учасників ринку, а саме: виробників, кооперативи,  аналітиків та експортерів цього напрямку.

DSC 0060

В ході круглого столу обговорили насущні питання виробництва та реалізації бахчевих культур та домовились створити профільну асоціацію бахчовиків, дії якої будуть сприяти підтримці виробників, найсмачнішої ягоди Херсонщини -   

DSC 0056

 кавунів, які з честю носять назву СОЛОДКЕ ДИВО!

Додати коментар


Захисний код
Оновити