«Кожна людина з великою любов'ю і повагою говорить про край, де вона народилась, де промайнуло її дитинство. Ювілейне – чарівний куточок Херсонщини, з щедрими золотими нивами, білосніжним весняним цвітінням і щедрістю осінніх садків. Село багате на красивих душею, працьовитих і щирих людей»,- з цих строк розпочалось святкування п'ятдесятиріччя заснування села Ювілейного Олешківського району Херсонської області, яке відбулось 19 серпня 2017р. 

Stat 1

Сільський голова, Пустовой Роман Анатолійович, радо запросив громадську організацію «Земля Таврії» для участі у цьому заході. 

На святкування прийшло чимало мешканців села, жителі кожної вулиці готували вишукані страви та щедро пригощали всіх бажаючих. Дитячі колективи радували присутніх співами, віршами та хореографічними постановками, а громадська організація «Земля Таврії», яка є координатором Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва,   знайомила з можливостями та сервісами проекту.

Stat 2

Більше ста мешканців села зацікавились співпрацею з проектом, стали його учасниками. Зареєстровані люди мали змогу випробувати свою вдачу та отримати один з п’яти призів від UHBDP. Виробники сільськогосподарської продукції, спілкуючись з представниками проекту, задавали питання щодо цілей та задач проекту, участі у міжнародних виставках, грантових програмах та налагодження каналів збуту, деяких цікавили питання розвитку органічного сектору. 

Stat 4

Stat 5

Особливий інтерес викликали ваучери на отримання п'ятдесяти відсоткової знижки на покупку крапельної трубки фірми «Metzerplas», які розігрувались в якості призів. Працівники проекту пояснювали мешканцям свята,  що кожен бажаючий сільгоспвиробник   гарантовано  отримує  знижку у розмірі двадцяти п’яти відсотків на придбання такої ж крапельної стрічки від партнерів, але для цього необхідно бути учасником проекту та зареєструватись в програмі Е-Ваучерів, отримавши спеціальний код підтвердження.

Stat 7

Stat 6

 Всі учасники свята залишись задоволеними від спілкування та отриманої інформації, а проект UHBDP крок за кроком робить свій ваговий вклад в розвиток плодоовочівництва на території Херсонської області, допомагаючи дрібним та середнім сільгоспвиробникам.

Stat 8

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити