15 вересня 2017 року в с Семенівка,  Каховського р-ну, Херсонської обл. всіх радо вітав на Дні Полі господар фермерського господарства «Алтанал» Олександр Червоний, який являється активним учасником Українському проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). Існує господарство більше 10 років, займаючи площу 1000 га, на яких 28 га господар вирощує овочі з групи борщового набору.

DSC 0798

Формат проведення Дня Поля був досить цікавий та насичений. Так як в господарстві більшу частину своєї площі займають бобово-зернові культури, досвідчений агроном-практик ФГ «Алтанал» Владислав Підкова розповів про свою методику, як вони ефективно використовують богарні кути  зерно-бобових посівів для вирощування овочевих культур борщової групи у двох сівозмінах. Розповів про методику обробки та насаджень таких угідь, правильної системи зрошення та про збирання врожаїв.DSC 0857

Запрошений агроном-консультант компанії Seminis Валерій Помазнюк представив лінійку гібридів моркви від компанії їх переваги та недоліки. В свою чергу зазначив, що ФГ «Алтанал» вже не перший рік вирощує на своїх угіддях саме гібрид Абако F1, який у другому сівозміні добре росте та має властивість краще зберігатися ніж інші у зимній період.

DSC 0762

В свою чергу компанія Unifer International GmbH презентувала свою підземну систему зрошення, яка є ефективною у використанні на багарних кутах.

DSC 0742

Усі присутні аграрії та студенти мали змогу оглянути поля моркви та буряку, вільно поспілкуватись з менеджерами, індивідуально поставити питання по технології вирощування та захисту рослин та отримати професійні відповіді.

DSC 0937 

Додати коментар


Захисний код
Оновити