Щорічно, за традицією, восени,  у мальовничому селі Олександрівка Скадовського району, що на Херсонщині відзначають День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька.

Цього року свято припало на 10 листопада, у теплий осінній день, завдяки якому всі односельчани  змогли зібратися на площі біля будинку культури, привітати одне одного та відсвяткувати це Свято.  

Stat 7 

В с. Олександрівка працьовите населення і кожен з жителів села має не одну сотку землі, на якій він вирощує різні овочі. У зв’язку з цим, сільський голова Дудченко Валентина Степанівна радо запросила на свято ГО «Земля Таврію», координатора Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), які презентували не тільки проект, а його сервіси та можливості співпраці з виробниками плодоовочевої продукції.  Велика кількість населення дізнались про Канадський проект, задавали питання, цікавилися найближчими заходами та мали можливість на святі зареєструватися і стати його учасником.

Stat 8

Свято проходило весело та колоритно, звучало багато пісень, поздоровлень гостей, організований ярмарок та дитячі розваги. Окрасою свята став розіграш цінних призів від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, серед нових його учасників. 

Stat 5

Олександр Синюк, голова ГО «Земля Таврії» привітав всіх зі святом та щасливих власників призів: бухти крапельної стрічки, рулону тепличної плівки та професійного насіння кукурудзи.   

Stat 2

 Після розіграшу таких гарних призів, святкові заходи продовжила урочиста концертно-вітальна програма виступом музикантів і артистів художньої самодіяльності, виступи танцювальних та хорових колективів у яскравих нарядах.

Stat 10

 Селянам дуже сподобалась організація свята, за підтримки ГО «Земля Таврії», виявивши бажання і на далі співпрацювати з проектом.  

Щорічно, за традицією, восени, у мальовничому селі Олександрівка Скадовського району, що на Херсонщині відзначають День...

Опубликовано Земля Таврії 12 ноября 2017 г.
Інформаційні партнери