Щороку у третю неділю листопада в Україні відзначають день працівників сільського господарства. Це – свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ.

Напередодні професійного свята, 18 листопада, у сільському будинку культури с. Мирне, Олешківського району, Херсонської області пройшов урочистий концерт приурочений цьому дню. Святкове дійство відбулося за участі місцевої влади, фермерів та жителів як сусідніх селищ, так і самого с. Мирне.

Stat 2

Керівництво с. Мирне радо запросило на свято ГО «Земля Таврії», яка є координатором Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Stat 6

Представники ГО «Земля Таврії»  активно інформували мешканців про напрямки діяльності Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), можливості розвитку сільгоспвиробників, про ресурси та сервіси, якими може користуватися будь-який учасник проекту для підтримки та розвитку свого плодоовочевого бізнесу. Серед всіх присутніх розповсюджувалися роздаткові матеріали, надавалися рекомендації, щодо більш детальної інформації про проект, а саме контакт-центр, сторінка в  ФБ  та сайти проекту.

Stat 4

Stat 5

До урочистого концерту підійшли з творчістю та гумором. Звучало багато гарних пісень від ансамблів та солістів, віршів, сценок по тематиці свята. Завершальним та приємним сюрпризом у програмі свята став розіграш призів від  ГО «Земля Таврії» серед нових учасників проекту UHBDP.

 Stat 7

Інформаційні партнери