21 листопада у ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» за участю Українського проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP)  було дано старт новому амбітному проекту ШКОЛИ АГРАРНОГО ЛІДЕРА.

 

Stat 4

Відкриваючи захід ректор ХДАУ Юрій Кирилов наголосив, що це школа для тих, хто прагне змін в собі, своїх господарствах, регіоні та в країні.

Зупиняючись на основних цілях школи він відмітив її унікальність та можливості. Насамперед це шанс розуміти тренди агробізнесу, розвивати лідерські якості, обмінюватися досвідом і розвивати кластери в регіоні. Спікерами школи аграрного лідера стануть ті які знають агробізнес зсередини. «Херсонщина – край аграрний, і наше завдання зробити її лідером агроіндустрії. І саме студенти є тією силою, яка сформує потужний рух агролідерів», - сказав у вітальному слові голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Stat 1

Вже початок експертної дискусії показав – питання що будуть обговорюватися непрості, та потребують серйозного підходу. Виступ Івана Кириленка, народного депутата України, члена-кореспондента Національної академії аграрних наук України який був топ-спікером заходу, перетворився на фахову дискусію з херсонськими аграріями.

Stat 5

Ринок інновації, біодинамічне землеробство та експортний потенціал Херсонщини це не повний перелік тем, які хвилюють херсонських аграріїв, а отже вірна ознака того, що у школи є перспективи росту. А існування таких тем – збиратиме навколо себе експертів та професіоналів своєї справи з усієї країни.

Stat 3

 

Інформаційні партнери