12 грудня у Державному вищому навчальному закладі «Херсонський державний аграрний університет» за участю проекту UHBDP (Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва) та компанії Укрфармінг відбувся семінар. Темою якого було «День кращих світових сільськогосподарських практик», з вступним словом виступив ректор ХДАУ Юрій Кирилов і з привітанням директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської області державної адміністрації Паливода Олександр.

DSC 0816

На заході були присутні провідні фахівці аграрного виробництва відомих компаній світового рівня США та Європи. Головними питаннями заходу є поширення кращих практик та універсальних інноваційних рішень щодо технологій обробітку ґрунту та ефективного вирощування овочів.

DSC 0822

Спікер Йоганн Татцбер, зовнішній консультант з питань агрономії компанії CASE IH з Австрії презентував доповідь «Структура ґрунту, ущільнення і неглибокий обробіток». Йоганн Татцбер більше 40 років займається сільськогосподарським виробництвом, з 2004 року веде консультаційну практику з питань сільського господарства та використання австрійської сільськогосподарської техніки. В Україні співпрацює з офіційними дистриб'юторами сільгосптехніки CASE IH, з компанією Укрфармінг. На початку лекції спікер зазначив: «Наше завдання – зламати стереотипи, бо є дві великі відмінності між системою управління України і Австріїї».DSC 0855

Рон Годін - експерт програми БРІДЖЕС, доктор наук, ґрунтознавець, фахівець з врожайності Університету Штату Колорадо, США ознайомив слухачів Школи аграрного лідера з особливостями технології вирощування культур овочевої групи: томатів, огірків, солодкого перцю, цибулі.DSC 0972

Доктор Годін приймає участь у дослідницьких проектах, в тому числі проектах з органічного землеробства, має широкий досвід виробництва овочів та кісточкових фруктів. Сам є власником землі, де вирощує овочі та має сади із черешнею та персиком. Останні 15 років досліджує хмель. Має більш як десятилітній досвід консультування в Україні.

DSC 0905

Додати коментар


Захисний код
Оновити