Успіх ресторанного бізнесу залежить від багатьох чинників, але головний з них – якість та свіжість продуктів. Кожен поважний заклад харчування намагається знайти якомога коротший шлях від лану до столу. В свою чергу фермери у постійному пошуку каналів збуту своєї плодоовочевої продукції. Надати таку площадку для налагодження зав’язків між рестораторами та виробниками – є одна з цілей проведення «ProРесторан».

DSC 0888

«ProРесторан» - це навчально-інформаційний захід для працівників кафе, барів та ресторанів міста Херсона. Основні заходи – навчальні тренінги, майстер-класи, спілкування та налагодження зав’язків корисних для закладів харчування.

ГО «Земля Таврії» в рамках реалізації Проекту UHBDP залучило до цього заходу учасників проекту, виробників сільгосппродукції. Всі вони мали можливість зробити презентацію власної продукції, довести її виключність та конкурентні переваги. Представники СОК «Широке» розробили та презентували проект «Овочева пошта» - низка заходів, що спрямовані на швидку логістику овочів борщової групи. Учасник проекту Олег Демченко презентував свою продукцію з шафрану: фасовану спецію, мед, настоянка та ін. Оригінальність сировини, її якість та органічне походження не залишили байдужими шеф-поварів.DSC 0850

Учасникам тренінгу була презентована діяльність Проекту, його інформаційні заходи та можливість поєднання виробників та споживачів плодоовочевого ринку. В результаті є домовленість про організацію майстер-класу для шеф-поварів по приготуванню блюд із кольорової картоплі. В свою чергу, виробники переконалися, що вирощування нішових культур є перспективним, особливо це стосується томатів чері, оригінальних сортів солодкого перцю та кольорових салатів. Адже такі оригінальні культури завжди мають попит на ринку хоріки та завищену ціну за свою унікальність, Важливо, коли є прямий ланцюг продажу, і свіжість плодоовочевої продукції є гарантованою для покупця.

DSC 0854

Проект UHBDP завжди підтримує створення подібних інформаційних майданчиків, що об’єднують виробників та покупців. Результатом «ProРесторан» є рішення учасників підтримати локальних (регіональних) фермерів, адже ресторатори мають бажання здивувати клієнтів нішовими продуктами та мати привабливу націнку від співпраці з місцевими виробниками овочів та фруктів. Представники асоціації шеф-поварів півдня України вирішили у 2018 році відмітити Дні української кухні. В рамках цієї акції будуть безкоштовно презентовані класичні рецепти страв нашої кухні та включення їх в меню.DSC 0855

Подібні заходи мають неабияке значення для всіх учасників ринку, кожен має можливість знайти своїх покупців, дізнатися актуальну інформацію та відслідковувати попит та пропозицію на необхідну продукцію. Завдяки співпраці з Проектом UHBDP його учасники завжди мають можливість прийняти участь у корисних та цікавих заходах таких, як «ProРесторан».

Додати коментар


Захисний код
Оновити