Що найважче у пошуку роботи? Знайти перше місце роботи! Адже досвід роботи – одна з переваг серед претендентів на вакансію. Молодь – наше майбутнє, і від їх ставлення до свідомого обрання професії, відповідальності, професійного розвитку буде залежати успіх країни.

Здобути досвід першої роботи можна за допомогою агроінтернатури.

 

agrointernyi

Агроінтернатура – це взаємовигідна програма для роботодавців та студентів Херсонського аграрного університету. Ця ідея реалізовується спільними зусиллями Проекту UHBDP, ГО «Земля Таврії» та ХДАУ.

 

Які переваги для роботодавців?

-        Можливість обрати на своє підприємство у якості працівника студента-інтерна.

-        Строк агроінтернатури на підприємстві – 3 місяці.

-        Отримати нові ідеї, підходи, мислення та молодий погляд у колективі.

-        Оплату праці студента-інтерна бере на себе Проект UHBDP.

-        Ваше підприємство буде приймати учать у співпраці з міжнародним Проектом.

-        Додаткова реклама Вашого підприємства, як соціально відповідального.

-        Ви маєте можливість по закінченню агроінтернатури закрити вакансію перевіреною людиною.

 

Які переваги для студентів?

-         Отримати досвід роботи на одному з провідних агропідприємств Херсонщини.

-         3 місяці оплачуваної роботи.

-         Вдосконалити свої професійні навички, комунікації та особистісного росту.

-         Отримати першу «строчку» в резюме.

-         Знайти нових колег та друзів.

-         Придбати впевненість у собі.

-         При взаємозацікавленості сторін – отримати постійне робоче місце.

 

studenti 00788

 

Агроінернатура має свою історію. Це дуже добре доводять результати співпраці із УПРБП. Вже п'ять студентів ХДАУ працевлаштувались на підприємствах Херсонщини.

Обов’язкове проходження практики на старших курсах в університеті, нажаль, складно знайти. Як правило, підприємства не хочуть робити фінансові та організаційні витрати, пов'язані з професійним стажуванням студентів, але організоване практичне навчання дозволяє студентам отримати набагато більше практичних знань та навичок, ніж за роки навчання в аудиторії.

 

Відгук студенток 4 курсу спеціальності «Геодезія, картографія та землеустрій» Бабешко Ірина та Верлата Ірина з 03.04.2017 по 16.06.2017 року проходили стажування на приватному підприємстві «Левас», що знаходиться в м. Херсон.:

«Після закінчення стажування отримали відповідні знання і навички щодо устрою території садів, брали участь у реальному робочому процесі. Можливість навчання в агроінтернатурі дала нам змогу отримати необхідний практичний досвід та основу упорядкування територій багаторічних плодоягідних насаджень, для розвитку плодовоовочевої продукції. Цікавим було, як саме удосконалено розміщення садів, порід і сортів, розташування кварталів і бригадних ділянок, розміщення виробничих центрів, шляхової мережі та лісосмуг.

В процесі роботи ознайомилась із:

-  структурою та організацією роботи підприємства;

-  нормативно-правовими документами якими керується приватне підприємство;

-  нормативно-технічною документацією щодо відведення земельних ділянок у власність та в оренду.

Дане підприємство висловило зацікавленість в нас, як в спеціалістах даного профілю, тому після закінчення курсу магістра ми вже працевлаштовані! А чи не це найголовніше завдання стажування?!»

 

Павлюк Катерина, пройшла стажування в Агрофірма радгосп «Білозерський» та ТОВ "Плодоовочевий комбінат "Херсон":

«Я, агроінтерн проекту Павлюк Каріна, пройшла стажування на КП Агрофірма радгосп «Білозерський», що в Херсонській області з 01.03-09.05.17.

Дане стажування дало мені змогу ознайомитись з процесом ведення бухгалтерського обліку на підприємстві, поєднати свої теоретичні знання з практикою, перейняти досвід наставників.

Мотивуючим фактором від Проекту є оплата стипендії, наближена до зарплатні. Таким чином, мені не потрібно було шукати компроміс між навчанням і додатковим заробітком.

Для того, аби розширити професійні навички та вивчити процес переробки плодоовочевої продукції з 10.05-31.05.2017 змінила базу стажування на переробне підприємство ТОВ "Плодоовочевий комбінат "Херсон". Це виявилося перспективно, адже на даному підприємстві я можу розраховувати, навіть, на майбутнє працевлаштування. Особливо вагомим є те, що завдяки практичним умовам стажування безпосередньо на виробництві є можливість розвивати навички «ключової компетенції», зокрема, уміння працювати в команді, організовувати професійну діяльність, співпрацювати з колегами. Адже ніякі теоретичні заняття не зможуть сформувати потрібні фахові навички.»

 

Запрошуємо керівників агропідприємств, фермерів, які мають бажання прийняти участь у агроінтернатурі та заповнити вакансію на вигідних умовах!

Реєстрація підприємства

 

 Запрошуємо студентів Херсонського аграрного університету отримати корисний досвід роботи та додаткову стабільну стипендію!

Реєстрація студента

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити