Лучший подарок, по-моему, мёд!

Это и ослик сразу поймет!

Даже немножечко, чайная ложечка — это уже хорошо!

Ну а тем более полный горшок!

bdjilnitstvo1

 

   Бджільництво в Україна швидко розвивається, як провідна галузь. Адже квоти на експорт меду закриваються за декілька днів. Вже зараз показники по експорту займають лідируючі позиції на світовому ринку.

  Херсонщина розвиває бджільництво, адже для цього є всі умови: пасічники, закохані у свою справу, багато сонячних днів та допомога різних організацій. Одна з таких – Проект UHBDP, який разом з ГО «Земля Таврії» надає інформаційну та технічну допомогу аграріям.

  27 січня 2018 року пройшло чергове засідання обласної спілки бджолярів в м. Олешки. На цей захід зібралися пасічники зі всього району. Основна мета: обговорити проблеми та шляхи їх вирішення перед початком сезону. Для цього були запрошені ветеринар, представники районної адміністрації та закупівельної фірми «Співдружність». На жаль, як і минулий раз, жоден із запрошених фермерів не прийшов. Тож нам ще треба час та розуміння аби налагодити співпрацю між усіма ланками, що задіяні у бджільництві.

  Для всіх учасників був презентований Проект UHBDP та його сервіси: е-ваучер, бізнес-калькулятор, навчальні заходи. Особливу зацікавленість викликала можливість отримання вощини зі знижкою для учасників Проекту та анонс заходів. Була виявлена група виробників, що має бажання користуватися е-ваучером та відвідати інші заходи ГО «Земля Таврії».

  Ветеринар з обласної служби наголосив про важливість необхідних аналізів бджолосімей та своєчасного проходження всіх карантинних заходів. Він надав повний перелік послуг та їх вартості, виявилась невідповідність фактам, тож головний ветеринар пообіцяв допомогти в цьому місцевим пасічникам.

   Юрій Лавриненко – голова обласної спілки бджолярів наголосив про важливість гуртування та відкриту позицію. Крім того, він розповів про власний досвід роботи, перевірених постачальників та закупівельні фірми.

  Вікторія Кравченко, представниця фірми «Співдружність» розповіла про умови закупівлі меду: документація, вимоги до якості, строки, вартість та інше. Про популярність меду, як сировини на експорт, свідчить те, що кількість подібних фірм зросла з 35 до 120 в Україні.

  Присутні високо оцінили захід, адже всі мали питання та плани на майбутній сезон. Тож подібні заходи сприяють інформаційному обміну на благо бджолярства в Україні.

 

___________________________________________

Як отримати вощину зі знижкою для учасників Проекту?

 
  • Оберіть

 
  • Або офоріть заявку за телефоном0 800 500 184

Додати коментар


Захисний код
Оновити