digestFebruary01

 

ГО «Земля Таврії» співпрацює з Проектом UHBDP та ставить за мету допомогти активним аграріям Херсонської області. Саме для цього, разом з Вами, ми проводимо різноманітні заходи: навчальні тренінги, інформаційні семінари, виставки, ярмарки тощо. Всі ці та багато інших новин ми будемо висвітлювати для Вас в наших дайджестах агроновин!

 

1 лютого 2018.

У будь-якій справі важливо мати надійних партнерів. Проект UHBDP залучає до співпраці всіх, хто займається спільною справою – розвиток аграрного ринку України: насіннєві компанії, машинобудівні, фінансові, торгові, посередницькі та інші.

Адама – це компанія, що давно та успішно зарекомендувала себе, як провідна та надійна фірма. «ADAMA» на івриті означає “ЗЕМЛЯ”. 1 лютого 2018 року в м. Нова Каховка пройшов черговий семінар «Сучасні агротехнології захисту овочевих культур: моркви та цибулі». Захід проведений спільно з ГО «Земля Таврії» в рамках співпраці з Проектом UHBDP.

Основні питання, що були розглянуті, це боротьба зі шкідниками, нові сорти та гібриди овочів, стандартизація агровиробництва від Global GAP. Співпраця завжди принесе користь, особливо, коли збирає людей, що об’єднані спільною ідеєю – зробити найкращі умови для розвитку Херсонщини, як аграрного краю, та України в цілому.

 

1 digest February2 digest February3 digest February

 

7-9 лютого 2018

З 7 по 9 лютого у Берліні відбулася Міжнародна виставка-ярмарок «Fruit  Logistica 2018». Це унікальна площадка для аграріїв з усього світу, що збирає 4000 учасників та 60 000 відвідувачів. Головна мета: огляд нових технологій, послуг, продуктів для плодоовочевого бізнесу. Саме тут презентується провідний міжнародний досвід для кожної ланки ланцюжка від виробника до споживача.

Південь України представляють 7 компаній, а це 19 чоловік з Херсонської, Миколаївської та Одеської областей. Це компанії «Владам», ФГ «Сапераві», «Євросервісгруп», «Агат-Південь», «Роздольне», «Горіх Причорномор’я» та «Агропатріот». Під час виставки Fruit Logistica вони представлять зразки своєї продукції та маркетингові матеріали на спеціально розробленому стенді, а саме: кавуни, ягоди, часник, горіхи, мед та послуга заморозки.

Місце виставки для української делегації оплатила Міжнародний торговий центр (International Trade Centre Ukraine). Вартість трансферу та проживання для учасників з півдня України частково оплатив Проект UHBDP.

 

4 digest February5 digest February6 digest February

 

10 лютого 2018

Продовжуємо співпрацю з Херсонською обласною спілкою бджолярів Херсонщини. Виконуючи план, що був затверджений на обласній конференції «Здорова пасіка», проводимо роботу в регіонах. Минулого місяця вже пройшли зібрання у Білозерському та Олешківському районах. 10 лютого ми провели захід у Голопристанському та Скадовському районах, де учасниками стали 80 херсонських бджолярів. Всім був презентований Проект UHBDP та його сервіси, на питання відповідали районний ветеринарний лікар, представники фірми по закупівлі меду та районної асоціації фермерів. Крім того вирішувалися питання щодо подальшої діяльності асоціації та захисту власних інтересів пасічників. В Скадовському районі був обраний голова районного відділення спілки. 

7 digest February8 digest February9 digest February

 

12 лютого 2018

Прищеплена розсада – це новітня технологія вирощування овочевих та баштанних культур. Щоб виростити прищеплену розсаду треба час та ручна праця, що поєднані з ризиком виживання паростка. Саме тому вартість такої розсади дорожче, аніж вирощеної з насіння, то чи є сенс переплачувати? Основні переваги – стійкість до хвороб, швидкість росту та висока врожайність. На круглому столі були присутні представники ГО «Земля Таврії», Департаменту розвитку АПК ХОДА, UHBDP, фірм Rijk Zwaan, Професінй насіння, Bayer, Агро-Аналіз, Адоніс, СідАгро та аграрії Херсонської області.

Чи рентабельне вирощування овочів через прищеплену розсаду? На ці питання не було отримано однозначної відповіді, але було багато фактів, диспутів, та практичного досвіду. Висновки можна бути зробити на демонстраційному полі по прищепленій розсаді, яке буде закладено на базі двох господарств учасників Проекту UHBDP. Чекаємо на результат у червні та серпні!

 

10 digest February11 digest February12 digest February

 

15 лютого 2018

Вже другий рік діє програма «Агроінтернатура». Це взаємовигідна програма для роботодавців та студентів Херсонського аграрного університету. Ця ідея реалізовується спільними зусиллями Проекту UHBDP, ГО «Земля Таврії» та ХДАУ.

Роботодавець може: обрати на своє підприємство у якості працівника студента-інтерна на строк 3 місяці, при цьому оплату праці студента-інтерна бере на себе Проект UHBDP.

З іншого боку, студент може: отримати досвід роботи на одному з провідних агропідприємств Херсонщини, 3 місяці оплачуваної роботи, а головне - вдосконалити свої професійні навички, комунікації та особистісного росту.

За підсумками минулорічної агроінтернатури 40 студентів пройшли практику, 5 з них – залишилися на постійному місці роботи.

Цього року до 15 лютого проходило перше засідання-знайомство. На заході агропідприємств було більше, ніж охочих студентів. Всі присутні жваво обговорили перспективи на подальші плани. Це тільки перший етап, набор на агроінтернатуру триває і надалі, слідкуйте за нашими новинами на сайті!

Бажаємо всім плідної співпраці, нових ідей та стабільності!

13 digest February14 digest February15 digest February

 

 

Інформаційні партнери