Дайджест 

 7-9 березня. «Маркетинг та нетворкінг»

 ГО «Земля Таврії» співпрацює з ізраїльською навчальною програмою MASHAV. Консультанти з навчальних ізраїльських центрів – фахівці різного напрямку, але завжди високого рівня, відгуки про їх роботи тільки позитивні.
 Для фермерів Херсонської області був організований 3-денний тренінг «Основи ділових знайомств та маркетинг». Консультанти провели інтенсив по маркетингу та нетворкінгу для 32 чоловік з 6 районів нашої області.

Маркетинг – слабка сторона наших виробників. Консультант Яків Гороховський призвав всіх постійно самовдосконалюватися, приділяти продажам та пошуку нових каналів збуту достатньо уваги, а ще краще – знайти відповідних фахівців і контролювати процес. Головне визначити своє місце в ланцюгу продаж та бути ближчим до кінцевого споживача. Порад від консультанта було багато, всі вони стануть у нагоді та допоможуть нашим аграріям.

Нетворкінг – це вміння зав’язувати та використовувати ділові зв’язки, саме ті, що допоможуть у бізнесі. Спеціаліст-практик з нетворкінгу – Наталя Мазор, дала низку порад: завжди брати візитні картки, говорити про свій бізнес у будь-якій ситуації, вміти рекомендувати та самопрезентуватися. Виявилося, що не всі присутні мають такі корисні навички, тож тренінг стане у нагоді при веденні бізнесу.
 

Для всіх учасників була презентована програма «Овочева пошта» - мета якої об’єднати виробників та представників HoReCa. Як це буде на практиці мали можливість побачити члени Проекту UHBDP через блюда з нішевих культур: гарбуз, батат, кольорова картопля, мікрогрін тощо. Смачні наїдки довели – «овочева пошта» буде мати попит, а отже додатковий канал збуту продукції треба розвивати. Маркетинг в дії!

DSCN620328950950 1612606218847222 8036887497428434944 oDSCN6200

 

12 березня «Агротехнології вирощування огірків у теплицях без опалення»

Громада с. Ювілейне, що у Олешківському районі, має активну позицію та запросила представників ГО «Земля Таврії» організувати агрономічний захід для місцевих фермерів та одноосібників. Найпопулярніші культури в регіоні – огірок, томати, капуста.

Тепличне виробництво – один з найвигідніших напрямків роботи, але найбільш вагому частину собівартості займає опалення теплиці. Як виростити огірок в теплиці без опалення – розповів провідний агроном фірми «Професійне насіння» Юрій Підлужний. Головні питання: які сорти та гібриди огірка краще обрати для тепличного вирощування, які хвороби рослин можуть бути та як їм запобігти, які добрива і в якій кількості треба використовувати. Присутні задавали багато питань про те, як визначити яких саме елементів не вистачає рослинам, якої якості повинна бути вода, як краще провітрювати приміщення тощо.

Виявилося, що серед присутніх є прихильники органічного вирощування, деякі вже неодноразово були на заходах ГО «Земля Таврії», але всі прийшли висновку: такі заходи потрібні, адже вони дають не тільки інформаційне наповнення, а й можливість обмінятися досвідом, обговорити ідеї щодо об’єднання для спільного захисту інтересів.

 

DSCN6230DSCN6236DSCN6224

 

15 березня «Проекти та грантові програми для ОТГ та селищних рад»

 

15 березня за ініціативи інвестиційного відділу Херсонської ОДА пройшов захід, мета якого ознайомити адміністрації сіл та районів з грантовими та проектними можливостями. Були представлені проекти міжнародної технічної допомоги, що діють в області, історії успіху деяких громад та гранти, що можна отримати на розвиток сільської території.

Представники ГО «Земля Таврії» мали можливість презентувати діяльність Проекту UHBDP, його сервіси, методи роботи, анонсували заходи та запросили до співпраці адміністрації ОТГ.
Питання стосувалися умов співробітництва, проведення Днів поля та географії роботи.
 

DSCN6629DSCN6634DSCN6626

 

Презентація заходу «5 каналів збуту плодоовочевої продукції в Україні»

Пошук каналу збуту продукції – головна проблема, яку зазначають учасники Проекту UHBDP. Як обрати свого покупця та не втратити доходу від виробництва продукції – основні питання, що турбують наших аграріїв ще на початку сезону.

ГО «Земля Таврії» завжди тримається в курсі актуальних питань, тож саме тому організовує торговий форум «5 каналів збуту плодоовочевої продукції». Мета заходу – показати недоліки та переваги кожного з шляхів збуту продукції, аби виробник мав змогу обрати найкращий саме для себе та планував подальший розвиток свого бізнесу.

Для цього будуть запрошені представники різних каналів збуту (ринок, оптові посередники, переробні фірми, мережи маркетів та інтернет-продажи), вони донесуть вимоги та умови співпраці, а виробники зможуть безпосередньо провести з ними перемовини в форматі В2В.

 

Не пропустить, головну подію березня, адже це Ваш шанс власноруч зробити вагому зміну в своєму бізнесі.

torgoviiforum

Детальніше...

20 лютого в м. Херсоні відбулося відкриття щорічної виставки «Фермер 2018». В рамках масового заходу була проведена конференція «Сучасні тенденції агробізнесу. Підтримка аграріїв», мета якої – підвести підсумки минулорічного сезону, висвітлити основні тенденції аграрного ринку та презентувати доступні фінансові державні програми. Захід зібрав фермерів, одноосібників, представників державних та комерційних установ.

Спікери надали інформацію щодо статистичних підсумків минулорічного сезону, тенденції аграрного ринку на майбутнє, про заплановану державну підтримку на цей рік, були окреслені основні тенденції попиту на наступний сезон, також шляхи створення додаткової вартості та екологічних методів вирощування сільгосппродукції.

Тож, конференція окреслила основні сучасні тенденції в агробізнесі на наступний сезон, особливу увагу було приділено державним програмам та проектній діяльності на території Херсонської області. Присутні задавали багато питань, приймали активну участь в обговореннях. Зворотній зв'язок показав, що учасники висловлювали подяку та високо оцінили значення інформаційного заходу такого рівня.

ГО «Земля Таврії» бере активну участь у лобіюванні інтересів наших фермерів, тож приєднуйтеся до опитування щодо розширення переліку техніки, яку можна отримати через державну допомогу тут (держ опитування).

Додати коментар


Захисний код
Оновити