Дайджест

13 квітня День поля «Порівняння класичної та інноваційної технології  вирощування тепличного огірка»

Органічні добрива мають ряд переваг. Їх використання завжди викликає багато питань як агрономічних так і економічних.

НПП «5 елемент» - підприємство, що виробляє, продає та пропагує використання нанодобрив. Головна місія підприємства – розвиток екологічного виробництва плодоовочівництва. Компанія розробляє, виробляє та продає добрива, що позитивно впливають на ґрунт та рослини: кореневу, листову системи, стійкість до хвороб. Використання нанодобрива «5 елемент» підвищує врожайність та поліпшує стан грунтів. Так це чи ні можна було подивитися на Дні поля «Порівняння класичної та інноваційної технології  вирощування тепличного огірка», що відбувся 13 квітня 2018 року в с. Раденськ Олешківського району.

Господар тепличного комплексу Євген Білий розповів про власні теплиці, агротехнологію та експеримент з використанням нанодобрив. Учасники Дня поля мали змогу порівняти врожайність та стан рослин у контрольному та обробленому добривами полі. Зі слів господаря, вибірка огірків показала, що рослини, які отримують нанодобрива, більш стійкі до хвороб, мають набагато більше зав’язків плодів та більшу врожайність від контрольних на 20-30%.

Присутні могли на власні очі подивитися на іноваційні теплиці, порівняти результати експерименту та почути відповіді «з перших вуст». Тож подібні заходи мають цінність для учаників Проекту UHBDP, бо дають можливість обміну практичним досвідом.

DSC 0288DSC 0283DSCN6688

 

18 квітня Тренінг «Підведення підсумків та плани роботи на наступний рік Проекту UHBDP»

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва – справжня команда професіоналів. Його географія – 4 південні області, де головну ціль проекту реалізовують різні організації. Всі вони мають різні підходи до фермерів, кількість ресурсів, показники роботи, методи співпраці, але всі вони об’єднані однією метою – розвиток аграрного сектору, зокрема розвиток ринку плодоовочівництва.

Навчання – необхідна умова постійного вдосконалення. Обмін досвідом, спільне обговорення роботи, дискусії – все це підвищує ефективність роботи, а отже допомагає учасникам Проекту.

18 квітня відбулися річні збори всіх партнерських організацій, що співпрацюють з Проектом. Спеціалісти головного офісу підготували річний звіт та план роботи на наступний рік.

За 2017 рік досягнуто наступні показники: вже є 34 852 учасника проекту: 44% жінок, 56% чоловіків, (проте в агрегації приймає участь 92% чоловіків та 8% жінок), створено 29 історій успіху, введені нові сервіси для виробників, проведено 29 вебінарів та багато інших заходів: тренінгів семінарів, бізнес-турів, демонстраційних полів, конференцій тощо. Вся робота контролюється call-центром, який отримує зворотній зв'язок від учасників. Більшість з них позитивно оцінили внесок Проекту у власний бізнес-розвиток.

 

План на наступний рік буде акцентований на якість заходів, їх бізнес-складову та дотримування гендерних показників. Тож всіх учасників очікує наступний рік: насичений, цікавий та корисний.

DSCN7636230704663 237322530151463 1178526564068749412 nDSCN76311

 

27 квітня 2018 Презентація проекту «Овочева пошта»

Гаряча пора для Херсонщини – літо. За офіційними даними моніторингу з 1 травня 2017 року Херсонщину відвідало більше 3,5 мільйонів туристів. Кількість іноземних відпочиваючих збільшилася з 12 тисяч до 20 тисяч людей. Хто обслуговує цих туристів?

HoReCa (хоріка) – термін, що означає сукупні заклади сфер послуг: готелі (Hotel), ресторани (Restaurant) та кафе (Cafe/Catering). Заклади, що цінують своїх клієнтів та роблять стратегічну ставку у бізнесі, використовують тільки свіжі та якісні продукти. Це великий канал збуту продукції для наших фермерів! Курортний сезон – час найбільшого попиту на плодоовочеву продукцію, адже Херсонщина має багато відпочиваючих.

ГО «Земля Таврії організовує торгову площадку «Овочева пошта» - програма по забезпеченню овочами, фруктами та ягодами системи HoReCa. За роки роботи ми зібрали широку базу виробників і готові задіяти їх до реалізації своєї продукції через розгалуження мережи у курортній зоні. Для цього 27 квітня в м. Херсоні була презентована програма «Овочева пошта».

На заході зібралися виробники, представники кооперативу, магазинів, кафе та ресторанів. Кожен учасник мав нагоду презентувати свою продукцію або висловити потреби закладу в плодоовочевій продукції. Асортимент наших фермерів видався широкий: від стандартного борщового набору овочів і городини до екзотичних якона, батату та стахісу.

В результаті домовилися про співпрацю: курортні заклади Голопристанського району та м. Херсона будуть обслуговуватися учасником проекту UHBDP – Андрієм Єфіменко (магазин «Розмарин»), а Скадовський район – Ніна Осадчук (СОК «Широке»).

Якщо Ви бажаєте залучитися до проекту Ви можете отримати інформацію та зареєструватися:  

Овочева пошта

DSC 0319DSC 032231396657 240148576535525 8253832003560931328 n

 

Анонс: 17 травня 2018 Конференція: «WORK SHOP «Успішні історії нішових культур»

ГО «Земля Таврії» надає Вам інформаційний простір, аби Ви знали все про новації в аграрному секторі нашого регіону! 17 травня 2018 року – масштабний захід по нішевим культурам.

WORK SHOP «Успішні історії нішових культур проекту UHBDP» це:

-          Огляд ринку нішевих культур.

-          Тільки практичні поради від фермерів з досвідом.

-          Переваги, недоліки та ризики при вирощуванні нішевих культур.

-          Що вирощувати українським фермерам та одноосібникам, аби це було вигідно в нашому регіоні?

-          Які питання треба вирішити перед впровадженням на своєму господарстві «новачків».

-          Кожний спікер – тільки практичний досвід по окремій нішевій культурі.

-          Можливість не тільки почути про нішеві культури, а й дегустувати їх у стравах від шеф-поварів.

Для вас громадська організація «Земля Таврії», за підтримки «Українського проекту бізнес- розвитку плодоовочівництва», зібрала тільки успішні історії нішевих культур. 12 спікерів-практиків поділяться з вами технологічними секретами вирощування нестандартних культур, а представники «Асоціації шеф-поварів Півдня України» та ресторану «Парк-Авеню» приготують незабутній фуршет!

Основну частину вартості проведення Work-Shop покриває Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва, а учасники сплачують організаційний внесок у розмірі 375,00 грн.  Участь у заході тільки за умови попередньої реєстрації (форма) та сплати організаційного внеску (оплатити). Кількість місць обмежена!

Інформація про захід 

Додати коментар


Захисний код
Оновити