чеснок
 

Цікавитесь виробництвом часнику?! - приходьте на часникову «стрелку»! 

Дізнайтесь про основні складові успішного часникового бізнесу.

Відділ ООН з продовольства та сільського господарства стверджує, що часник входить в п’ятірку продуктів харчування, попит на які стабільно зростає. Водночас на часник зростають і ціни! Україна входить до десяти найбільших виробників часнику в світі, але серед світових експортерів займає 60 місце.

Краще за все часник росте там, де був вирощенний, а це значить, що сорти будуть показувати різну врожайність в різних областях. А іноземні, взвалі, можуть не перенести перепадів температур. Всі різновиди часнику можна поділити на 2 типи: столовий та технічний. Сортів останніх в Україні на багато більше, ніж столових. Технічні найкраще підходять для переробки. Наші фермери, обираючи сорт часнику орієнтуються не на споживача, (який на відміну від європейського – невибагливий), а на ті сорти, що легше виростити. Ціни на насіннєвий матеріал 70-100 грн/кг, 1 га потребує близько тони. Насіннєвий матеріал складає 63 % собівартості товару.

Які сорти зараз популярні? Як обрати насіннєвий матеріал? Які заходи треба проводити перед висадкой? – все це можна дізнатися на нашому часниковому форумі.

Оптимальна площа для початку роботи з часником – до 5 га. Оскільки буде задіяна ручна праця, а це мінімум 10 працівників на 1 га, то потрібно спробувати на малих площах, аби запобігти проблемам. Як свідчить практика, до 10 га ще можна обробляти вручну, більші площі потребують техніки. В Україні середні площі господарств під часник займають 2-100 га.

Яку техніку можна використовувати при вирощуванні часнику? Як оптимізувати ручну працю на полі? Якого постачальника техніки обрати? -все це можна дізнатися на нашому часниковому форумі.

Часник – культура, яка додає сили імунітету людині та здоров’я, саме тому попит на часник буде завжди. Але сам часник теж може хворіти та має шкідників: тріпс, муха, нематода, кліщ. Всі вони суттєво знижують врожайність та якість сировини. Змінити ситуацію можуть вчасні агрономічні заходи, вірно підібрані ЗЗР та профілактика.

Шо робити при грибкових та вірусних хворобах часнику? Як обрати ЗЗР? Які агрономічні заходи зробити на упередження? - все це можна дізнатися на нашому часниковому форумі.

Незважаючи на ріст часникового бізнесу, внутрішній попит не перекривається виробництвом. В Україні часник може рости по всій території. При злагодженій роботі фермерів та підтримки держави можливий вихід України в лідери часникового експорту. Виростити часник на експорт, це значить виростити якісну сировину, що відповідає всім нормам екологічної безпеки. Обов’язкова умова – товарний вигляд, калібровка 5-5,5 см, упаковка та необрізані корінчики. Аналіз ринку показує, що наступні 5-7 років наші фермери вже можуть орієнтуватися на ринки ЄС. Це обумовлено логістичною доступністю та ціною, дешевшою від іспанською, та якістю, кращою від китайського часнику.

Які перспективи часникового ринку? Як зробити оптову партію однорідного часнику? Де знайти для цього партнерів? - все це можна дізнатися на нашому часниковому форумі.

Отже, часниковий бізнес має своє гідне місце в аграрні галузі. Питань багато! ГО «Земля Таврі» надає майданчик для дискусій, обміну знань та досвідом.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Дата: 12 червня 2018 року.

Місце: Херсонська область, с.м.т. Чаплинка

Детальна програма заходу та Реєстрація

Для виробників вхід вільний.

Запрошуємо партнерів до співпраці
 
 
Телефон організаторів: (095) 43 03 888

Партнери форуму:
ТОВ «Уніфер» (Unifer),
ТОВ «Ірригатор Україна» (Irrigator LTD),
ТОВ «Мас сістемз» (МАС Системз),
ТОВ «Троянда Карпат», 
ТОВ «Столлер» (StollerUkraine),
ТОВ "Інноваційне товариство ІНВЕП" (Живиця), 
ТОВ «Терра Тарса». (ТерраТарса).

 

Організатор події: ГО "Земля Таврії". Вартість проведення Форуму покриває Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, реалізується та співфінансується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки.

Інформаційні партнери