digest06

 

17 травня Конференція «Work shop Успішні історії нішових культур Проекту UHBDP», м. Каховка

Успіх приходить до тих, хто крокує попереду та не боїться брат на себе відповідальність, бути новатором. Аби бути в курсі актуальних подій треба постійно знаходитися в інформаційному полі, слідкувати за всіма новаціями. В аграрному секторі такими новаціями є нішові культури.

Наша конференція зібрала більше 60 учасників з різних регіонів України. Аби всі вони мали змогу дізнатися всю інформацію з «перших вуст» від практиків-агрономів. Всі присутні мали змогу ознайомитися із ринком нішевих культур, їх перспективність, переваги та недоліки вирощування. Головні питання, що були висвітлені: кому потрібні нішеві культури, значення локального продукту для HoReCа, органічне виробництво, як перспективна ніша та агрономія таких культур, як зернобобові, лохина, батата, гарбуз, хурма, азімина, спаржа, фундук, сочевиця та рідкісні сорти капусти.

Родзинкою заходу став обід з нішових культур. На дегустації від Асоціації шеф-кухарів Півдня України були представлені блюда з сочевиці, спаржі, нуту, кольорової картоплі та батату. Тож, кожен учасник особисто міг пересвідчитися, що нішеві культури смачні та перспективні.

В результаті всі бажаючи отримали інформацію, яку очікували, було налагоджено багато ділових зав’язків, а деякі вже зробили домовленості по поставці насіннєвого матеріалу та збуту продукції. Приємним сюрпризом став розіграш корзини з набором нішевих культур, переможцем стала представниця аграрного сектору зі столиці – міста Києва. Вітаємо!

Тож, інформація про плодоовочеві новації поширилася по Україні, ми продовжуємо збирати позитивні відгуки.

Якщо Ви бажаєте придбати відеозапис конференції, реєстрація тут:

Замовити запис Work Shop

DSC 0497DSC 0485DSC 0545

 

19-20 травня Просування локального продукту в рамках форуму «Битва шеф-кухарів», м. Херсон

Пошук каналів збуту – проблема актуальна для виробників плодоовочевої продукції, це підтверджують відгуки наших учасників та популярність заходів, що мають на меті налагодження маркетингових зав’язків. Один з каналів збуту продукції, що активно розвивається – це місцева HoReCа.

Аби популяризувати локальний продукт та туризм був організований захід «Битва шеф-кухарів», що пройшов 19-20 травня 2018 року. Захід організований Херсонською міською радою та Асоціацією шеф-кухарів півдня України з підтримкою учасників Проекту UHBDP. Всі блюда для конкурсу були зроблені з місцевих продуктів від наших фермерів.

Олександр Шостка – голова асоціації наголосив про важливість даного заходу для представників місцевої Хореки, адже він надає можливість вдосконалити фахові навички, знайти нових постачальників продукції та презентувати свій заклад широкому загалу учасників. Крім того, є можливість зробити внесок в розвиток свого регіону: популяризувати українську кухню та розвивати гастротуризм на півдні України

Олександр Синюк, Голова ГО «Земля Таврії» презентував майданчики для співпраці між виробниками та споживачами плодоовочевої продукції. Проект «Овочева пошта» вже діє, тому всі бажаючи можуть долучитися до нього і тим самим мати взаємовигідну співпрацю по поставці овочів та фруктів. До того ж городину та частину овочів для виготовлення блюд на конкурс надав учасник Проекту UHBDP – Андрій Єфіменко, магазин «Розмарин». Це початок налагодження роботи по новому каналу збуту.

ГО «Земля Таврії» організувала інформаційну площадку, де надавалися консультації про Проект та його сервіси для виробників. Також організована виставка-продаж плодоовочевої продукції від учасників Проекту: овочі, фрукти, городина та сезонні ягоди.

Захід проходив 2 дні. Учасники змагалися в різних номінаціях (м’ясна страва, салат, десерт тощо), а головною родзинкою стало встановлення рекорду України: виготовлення 55 блюд за детальними старовинними місцевими рецептами, яким більше 130 років. Всі вони містили локальні продукти. Сьогодні їх надали наші сучасні фермери. Свіжі та якісні продукти – запорука успіху HoReCа, адже вимоги до якості продукції дуже високі. Тож, сподіваємося, на подальшу плідну співпрацю всіх гравців плодоовочевого ринку на благо та розвиток нашого регіону.

DSC 0802DSC 0810DSC 0861

 

27 травня 2018 День села Нова Маячка

В рамках співпраці для учасників Проекту був організований торговий форум, який показав, що створення майданчику для виробників та закупівельників є актуальним. Саме тому, буле продовжено роботу по налагодженню маркетингових зв’язків та зміцненню бізнес-відносин серед виробників плодоовочевої продукції.

27 травня – День села Нова Маяка. Сьогодні Нова Маячка – це сучасне село, мешканці якого є активними гравцями плодоовочевого ринку, де найбільше вирощують картоплю, перець, томати.

ГО «Земля Таврії» співпрацює з усіма активними виробниками та і бачить перспективу співпраці та розвитку в с. Нова Маячка. Саме тому на дні села був організований майданчик для презентації Проекту UHBDP та можливості провести перемовини про співпрацю. Представники ГО «Земля Таврії» представили Проект UHBDP, його сервіси, форми роботи та умови співпраці з фермерами та одноосібниками. Кожен бажаючий мав можливість отримати індивідуальну консультацію та роздатковий матеріал.

DSCN993533776684 249327222284327 2392192252957949952 nDSCN9955

 

Анонс: 12 червня 2018 Часниковий форум с.м.т Чаплинка

Цікавитесь виробництвом часнику?!  - приходьте на часникову «стрелку»!

Херсонщина скоро може отримати новий статус - часниковий край! Адже в наші області вже є 500 га часнику. Основні складові успішного часникового бізнесу – якісний насіннєвий матеріал та стабільні канали збуту.

В червні минулого року на базі господарстві «Зоря Плюс» був проведений День поля «Українська модель розвитку часникової галузі», на якому були присутні 142 учасника – а це підтверджує актуальність цього напрямку.

Спілкуючись з учасниками Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) ми зрозуміли, що часникова галузь в тренді. Саме тому, ГО «Земля Таврії» продовжує традицію та організовує для Вас другий часниковий форум!

На заході Ви дізнаєтесь:

  • Проблеми та шляхи вирішення у виборі насіннєвого матеріалу.
  • Актуальні засоби механізації.
  • Агрономічні особливості догляду за часником від агронома-практика.
  • Кооперація навколо виробництва та реалізації часнику.
  • Післяврожайна доробка та умови зберігання часнику.
  • Канали збуту часнику, їх переваги та недоліки.

Інформація про захід

часник03часник02часник01

Інформаційні партнери