petitziya pasika

Бджолярі – це особливі небайдужі люди, що піклуються не тільки про себе, вміють об’єднуватися та мають відстоювати свої інтереси.

ГО «Земля Таврії» в рамках співпраці з Проектом UHBDP активно підтримує пасічників Херсонської області, співпрацює з Асоціацією бджолярів, проводить навчальні заходи та конференції.

Ми багато їздимо по області, спілкуємося із бджолярами і знаємо, що основна проблема – отруєння бджіл. Скарги з цього приводу ми неодноразово чули з уст людей різних районів Херсонщини. Через обробки аграріями полів інсектицидами по всій країні масово гинуть бджоли, разом з ними гинуть і дикі комахи-запилювачі. В допомогу бджолярам є система оповіщення про хімічні обробки, grand.expert , але, на жаль, цього недостатньо.

В зв'язку з численними випадками гибелі бджіл внаслідок обробки полів пестицидами, на сайті Верховної Ради України оприлюднена електронна петиція щодо заборони ввезення, зберігання, виготовлення, продаж і застосування аграріями інсектицидів на основі Імідаклоприду.

Петиція 

Електронний документ був оприлюднений на сайті Верховної Ради 14 червня, термін голосування складає 3 місяці.

ГО «Земля Таврії» та Асоціація бджолярів Херсонської області просить підтримати петицію, адже екологічна свідомість повинна виражатися не тільки на словах, а й лобіюванням інтересів в правовому полі. Нам треба зібрати 25 тис голосів!

Бджоли – це мед, опилення квітів, гарні врожаї та здоров’я! Не будь байдужим! Підтримати петицію =>

Кординатор в Херсонській області: Павел Лавриненко 0507294949, представник Херсонського обласного об'єднання бджолярів.

З повагою, ГО «Земля Таврії»

Інформаційні партнери