Конкурс проектів на отримання зустрічних грантів по інноваціям в галузі захисту навколишнього середовища

 

 Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва оголошує про початок прийому заявок на отримання зустрічного гранту, який буде наданий на конкурсній основі для реалізації проекту, пов'язаного з інноваціями в галузі захисту навколишнього середовища.

Як частина UHBDP, конкурс охоплює зустрічні гранти з підтримки інноваційних рішень в сфері захисту навколишнього середовища, які представляють цінність для виробництва плодоовочевої продукції і післязбиральної обробки.

Конкурс спрямований на просування, адаптацію та вдосконалення способів захисту навколишнього середовища, послуг і практик. Успішні кандидати отримають безповоротну фінансову допомогу розміром не більше 50 000 дол. США у гривневому еквіваленті за умови, що власна фінансова участь здобувача буде становити не менше суми фінансової підтримки з боку Проекту (1 : 1).

Географія конкурсу: Херсонська, Одеська, Миколаївська та Запорізька області, а також міста Київ, Львів та Дніпро.

Крайній термін подачі заявок: П'ятниця, 16 грудня 2016 року 17:00.

Скачати заявку 

Додаток до форми заявки

 

Види ініціатив: Ініціативи повинні бути спрямовані на створення доданої вартості за допомогою використання інноваційних рішень, послуг та практик. Ідеальні кандидати - офіційно зареєстровані фермери, малі та середні підприємці. Цей грант не має на увазі науково-дослідницьку діяльність, а скоріше надає можливість протестувати застосування інноваційних рішень щодо захисту навколишнього середовища. Переваги надаються рішенням, які можуть бути використані іншими і створюють довгострокову цінність.

Усі питання та матеріали надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити