Що потрібно робити, аби мати прибуток в картопляному бізнесі?
Як виростити якісний врожай та продати його з максимальним прибутком?
Ви все ще їздите на Копані, стоїте в черзі? - Тоді приходьте на наш захід, ми розкажемо як зекономити час та гроші https://goo.gl/forms/tG2YvZEFY4okRWKw1

Картопля – другий хліб, на городах України під неї відводять до 70 % площ. Це винятково важливий продукт харчування. Фермери, що вирощують картоплю знають, що вона має постійний попит у споживачів, тому гарний врожай – запорука прибутку.

Агрегація та кооперація – доступна форма підвищення прибутковості для дрібних та середніх виробників плодоовочевої продукції. При об’єднанні у групи та домовленості є можливість зекономити на спільних закупках та реалізації продукції. Як це зробити, про що треба домовитися, кого взяти в свою групу та хто за що буде відповідальний – всі питання можна буде обговорити разом із нашими спеціалістами.

У програмі:
- Олександр Синюк – Голова ГО «Земля Таврії». Підведення підсумків торгового форуму «5 каналів збуту» та очікування від форуму 2019.

- Олександра Гармаш – менеджер проекту UHBDP. Що таке агрегація та кооперація? Як і коли краще робити своє об’єднання, в чому переваги спільних закупок та реалізації продукції, на чому і скільки може зекономити кожен учасник групи.

- Валерій Федоренко – VCD-спеціаліст ГО «Земля таврії». Що таке агрегація, маркетингові групи та успішний досвід співпраці. Які вимоги ринку будуть наступного року до товарних партій.

- Алішер Нурмухаммедов – агроном компанії “IMMER Group”, автор багатьох статей по картоплі, прихильник екологічного вирощування. На заході презентує нові методі підвищення врожайності картоплі, що треба робити., аби врожай був максимально прибутковим, про особливості використання біологічної розкладаючої мульчуючої плівки. Подробиці тут.

На нашому семінарі ви дізнаєтесь, як можна реально зекономити та мати конкурентні переваги! Запрошуємо учасників плодоовочевого напрямку для обговорення умов агрегації ( кооперації) від Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва.

Цільова аудиторія:
- дрібні та середні виробники плодоовочевої продукції, що мають питання по збуту та підвищення прибутковості власного господарства;
- виробники картоплі;
- всі, хто використовую плівку для мульчі.

Реєстрація учасників обов'язкова.

Дата: 23 січня 2019 року, початок реєстрації 9:30.

Місце: Херсонська область, Голопристанський район, с. Чулаківка, приміщення сільської ради.

Захід організовується ГО «Земля Таврії» у співпраці із Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).

Кава-брейки розраховані тільки на зареєстрованих учасників
 
Зареєструватись

Питання до організатора за телефоном 095 43 03 888

Додати коментар


Захисний код
Оновити