18 березня 2017 р. у с. В. Копані, Олешківського району, Херсонської області, на базі адміністрації ринку «Неждана», відбувся практичний семінар «Технологія вирощування огірків і томатів у закритому грунті. Живлення у тепличному господарстві».
 

Програму семінару було розраховано на фермерів та одноосібників, що ведуть тепличне господарство. Захід складався із двох частин, кожна з яких у прикладному значенні доповнювала одна одну. Спочатку агроном Юрій Підлужнийвиступив із темою "Технологія вирощування огірків та томатів у закритому грунті". Експерт компанії «Професійне насіння», практикуючий агроном, Юрій має широкий досвід із вказаної тематики та щедро ділився ним з учасниками семінару. Із його виступу учасники дізналися про строки висадки розсади, сучасні технології догляду за певною культурою, ознаки хвороби у огірка й томата, параметри висадки, зарекомендовані у роботі гібриди.

 
18.03.17 Kopani Stat 1
 

 У другій частині учасники семінари мали можливість дізнатися про все, що стосується живлення розсади у закритому ґрунті. Цю тему розкрив агроном Василь Андрійчук, представник компанії «Агро-Альянс", який має багаторічний досвід роботи саме у тепличному господарстві та знається на добривах і їх елементному складі. Цей спікер наголошував увагу присутніх на тих ознаках, які має рослина при нестачі тих чи інших поживних речовин та мікроелементів. Розповів про терміни внесення добрив, про їх специфіку, продемонстрував на слайдах фотографії з різних тепличних господарств, навів приклади вдалого та помилкового вирішення питання щодо живлення розсади у теплиці.

 
18.03.17 Kopani Stat 2
 

 Учасники семінару отримали уявлення щодо Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, завдяки якому відбувся семінар. Фермери дізналися про реалізацію Проекту на півдні України, познайомилися із досягненнями та пріоритетами UHBDP.

         Ми наголосили, що Проект фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, реалізується та спів фінансується MEDA у співпраці із MASHAV.

         Практики – учасники семінару мали можливість задати та обговорити актуальні питання із власного досвіду вирощування розсади, подискутувати щодо тих чи інших аспектів збільшення врожайності огірків та томатів, при необхідності, залучити спікерів-агрономів до співпраці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити