15 березня 2017 р. у сел. Наддніпрянське, м. Херсон, на базі Інституту зрошуваного землеробства НААН, відбувся науково-практичний семінар «Особливості вирощування зернових, зернобобових та технічних культур на Півдні України в умовах 2017 року».

        Серед напрямів роботи науково-практичного семінару були виокремлені наступні:

  1. Інноваційні технології для неполивного та зрошуваного землеробства;
  2. Перспективи ринку бобових культур;
  3. Органічне землеробство;
  4. Сучасні рістрегулюючі препарати, мікродобрива та пестициди.

 15.03.17 UkrNIIOZ Stat 1

 

Учасники семінару – аграрії з Херсонщини та інших областей України.

 

 15.03.17 UkrNIIOZ Stat 2

Захід зібрав практиків, які прийняли участь у обговоренні виступів доповідачів та аналізу актуальної інформації. Зал був наповнений, фермери та працівники управлінь АПР РДА, агрономи та науковці, обслуговуючі фірми та представники Проекту й ГО «Земля Таврії» радо вітали одне одного у холі інституту та продовжували бесіду у актовому залі.

 15.03.17 UkrNIIOZ Stat 3

Серед корисної інформації можемо відмітити прогноз кліматичних змін на поточний рік, догляд за культурами у сівозміні, фінансова підтримка сільгосптоваровиробника, насіннєвий матеріал різних культур, інноваційні технології вирощування винограду на півдні України, перспективи розвитку ринку бобових, органічна продукція, метеостанції від компанії «АМС-Трейд», препрати та добрива у органічному виробництві, Український проект бізнес розвитку плодоовочівницва: вирішення проблем малих та середніх фермерів.

15.03.17 UkrNIIOZ Stat 4

З останньою доповіддю виступив Володимир Терновський, заступник менеджера проекту UHBDP, який надав ретельну та змістовну інформацію щодо Проекту.

Присутні на заході фермери отримали матеріали для ознайомлення із Проектом від ГО «Земля Таврії», поділилися власними думками щодо особливостей ведення господарства та можливостей співпраці із UHBDP.

 15.03.17 UkrNIIOZ Stat 5

Маємо дякувати організаторам науково-практичного семінару за відповідальний підхід у проведенні заходу та гостинність щодо учасників.

А нові клієнти Проекту вже починають співпрацювати із нами, починаючи точку відліку від проведеного сьогодні семінару.

Додати коментар


Захисний код
Оновити