16-17 березня 2017 р. у м. Одеса відбулася конференція «Органічне землеробство. Пріоритети 2017». Її організатор – інформаційна компанія «ІнфоІндустрія» у партнерстві з головним спонсором - Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується асоціацією MEDA за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Захід було організовано на високому рівні, його програма була цікавою й насиченою, зібравши учасників не тільки з тих 4 областей, де впроваджується УПБРП, а й з Київщини, Вінничини, Харківщини, де проживають фермери, що розділяють прагнення до органічного землеробства.

16.03.17 Odessa Stat 1

Програма конференції складалася із 2 днів, перший з яких містив виступи представників Проекту, організаторів, федерації органічного руху України, інститутів та науково-дослідних господарств, консультаційних органів, наукових співробітників дотичних підприємств, керівників господарств, фермерів-практиків, інспектора «Органік Стандарт» та виробників органічних добрив.

16.03.17 Odessa Stat 2

У кінці першого дня організатори зробили приємний подарунок для учасників – влаштували розіграш призів від представників дотичних до заходу компаній та надали можливість багатьом учасникам конференції отримати призи. Це створило відповідну атмосферу, дозволило завершити перший день позитивно, з гарним настроєм.

16.03.17 Odessa Stat 3

Другий день носив прикладний характер. Він вмістив у себе відвідування органічної ферми «Картарпур» («Жива земля») та ознайомлення із тепличним господарством, що вирощує редис. Господар теплиць розповів про власні напрацювання у вирощуванні овочів у закритому ґрунті, дав можливість побачити усі деталі щодо технології вирощування редису, обслуговування теплиць, пошуків ринків збуту. Усі бажаючі могли скуштувати свіжу редиску та придбати пучок за 20 грн. Редиска була смачна.

17.03.17 Odessa Stat 4

 

Після тепличного господарства учасники конференції відвідали майстер-клас з обрізки винограду та ознайомилися із історією «Інституту виноградарства і виноробства ім. В. Таїрова», а потім для всіх гостей було проведено дегустацію вина.

17.03.17 Odessa Stat 5

Враження від конференції залишилися дуже гарні, учасники від Херсонщини ділилися позитивним зворотнім зв’язком та запевняли, що отримали не тільки гарні враження, а й купу корисних порад й інформації щодо органічного землеробства.

17.03.17 Odessa Stat 6

17.03.17 Odessa Stat 7

17.03.17 Odessa Stat 8

Додати коментар


Захисний код
Оновити