29 березня 2017 р. у с Червоний Перекоп Каховського району, Херсонської області, на базі сільської ради Зеленопідської об’єднаної територіальної громади (ОТГ),  відбувся семінар «Презентація Проекту UHBDP. Сервіси для клієнтів».

 

Його ініціатор, Галина Лобунько, голова Зеленопідської ОТГ, зізнається, що у роботі фермера є багато перешкод, так званих «грабель», на які він постійно наступає. Намагаючись зрозуміти, як живуть аграрії у цій частині Херсонщини, ГО «Земля Таврії», завдяки Галині, зустрілася з 21 особою - фермерами та власниками присадибних господарств, що цікавляться можливостями співпраці із Проектом та погодилися взяти участь у семінарі, незважаючи на весняно-польові роботи.

29.03 Stat 1

Менеджер ГО «Земля Таврії» Олександр Ячменьов встановив діалог із учасниками семінару та запропонував поділитися своїми думками щодо бачення подальшого розвитку у складі об’єднаної територіальної громади, що недавно утворилася. Фермери та власники ОСГ здебільшого не були готові до змін у веденні господарства, вони лише зауважують, що очікують певного полегшення у їх роботі завдяки активній діяльності територіальної громади на чолі із Галиною Лобунько.

Після презентації Проекту, представлення сервісів та можливостей, дехто із учасників зацікавилися нішовими культурами, дехто почав запитувати про застосування метеостанцій, а жінки цікавилися навчанням та обміном досвідом із Ізраїльськими фермерами через участь у програмах МАШАВ. Також були запитання щодо фінансування проектів та дисконтів на придбання насіння й розхідних матеріалів на зрошення, закритий грунт.

29.03 Stat 2

Отримавши відповіді на свої запитання, учасники семінару запропонували співпрацю із ГО «Земля Таврії» щодо розширення ринків збуту та консультацій з експорту й сертифікації продукції. Для розвитку співпраці було вирішено запланувати й провести ще інформаційні заходи та дні поля, залучити інших фермерів до участі у Проекті через інформування та запрошення до самостійної реєстрації на сайті UHBDP.

Додати коментар


Захисний код
Оновити