02 квітня 2017 р. для багатьох з учасників минулорічного тренінгу від МСТС запам’ятається як особливий день! Саме в цей день організація «Земля Таврії» зібрала всіх, хто відгукнувся на запрошення поїхати до Миколаїва, щоб взяти участь у тренінгу для «просунутих» нетворкерів. У минулому році ці люди вперше мали змогу пройти навчання у бізнес-консультантів з Ізраїля від МАШАВ, а цього року вже можуть поглибити свої знання та відпрацювати навички встановлення бізнес-контактів.

Нетворкінг – мистецтво створення зв’язків! Саме цю думку у різних її проявах підкреслювала Наташа Мазор – ведуча тренінгу з Ізраїля. Для учасників була чудова нагода попрацювати у практичних завданнях, щоб відточити власні комунікативні навички та вміння презентувати себе упродовж 1 хвилини за методикою «Бізнес-ліфт».

02.04 SvoiLudi Stat 1

Докладно про організацію МАШАВ та тренінговий центр МСТС розповіла людям Катерина Руденко – керівник програм по інноваціям та підприємництву, що також живе в Ізраїлі.

Учасники оволодівали навичками вибудовувати мережу зв’язків, розширювати клієнтську базу, вчилися знаходити нові можливості для досягнення поставлених цілей.

02.04 SvoiLudi Stat 2

Чудовим інструментом для розвитку творчого бізнес-мислення, вміння бачити можливості «тут і зараз», використовувати свій потенціал виявилась бізнес-гра «ФрешБіз». У неї з задоволенням грали усі, захоплено розвиваючи бізнесові проекти та стратегії на ігровому полі. Хоча це й гра, проте вона дозволяє усвідомити власні сильні сторони й зони росту, які є у кожному з нас. Так, користь від запропонованої учасникам гри виявиться з часом, адже це схоже на те, як усі у дитинстві грають у ігри, опановуючи моделі поведінки представників тих чи інших професій, аби потім знайти собі до вподоби діяльність, де можна буде застосувати власні здібності.

02.04 SvoiLudi Stat 3

 

Група просунутих нетворкерів складалася із Миколаївських учасників від БФ «Ласка» та із жителів Херсонщини, яких запросила на тренінг ГО «Земля Таврії». Після завершення тренінгу учасники були пожвавлені, радісні та з гарним настроєм поверталися додому.

02.04 SvoiLudi Stat 4

Дякуємо UHBDP, Міністерству міжнародних справ Канади та партнерам МЕDА, що у співпраці із МАШАВ допомагають українським фермерам та підприємцям опановувати розвиваючі програми для бізнесу. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Додати коментар


Захисний код
Оновити