03.04.17., завдяки співпраці Менонітської асоціації економічного розвитку (MEDA) з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV), став можливим тренінг з Нетворкінгу, який провела Наташа Мазор – бізнес-консультант з МСТС – для 46 фермерів та підприємців Херсонщини.

         Учасників могло б бути ще більше – так були зацікавлені наші клієнти та партнери в темі Нетворкінгу, що прагнули потрапити на цей тренінг, але їм доводилося відмовляти, зважаючи на формат та умови участі. Для тих, хто потрапив, була добра нагода поспілкуватися із знайомими людьми, завести нові знайомства, повчитися у досвідченої тренерки Наташі Мазор мистецтву напрацювання корисних бізнес-контактів та вмінню само презентації, а також можливості проявити свої здібності у нестандартних вправах, які допомагають створенню нових нейронних зв’язків та напрацюванню нових здібностей.

03.04 Networking Stat 1

 

         Однією із переваг Проекту UHBDP є можливість для клієнтів проходити навчання від ізраїльських партнерів – МАШАВ. Наші клієнти знають, що Проект фінансується Міністерством міжнародних справ Канади; фермери та переробники, яких ми запрошуємо до співпраці, доповнюють власними бізнес-проектами пріоритети та мету UHBDP, та можуть користуватися багатьма сервісами, у т.ч. й навчальними програмами.

03.04 Networking Stat 2

         Звичайно, багато що залежить від майстерності ведучого, його вміння зацікавити аудиторію, бути зрозумілим та не відстороненим від учасників. Усіма цими вміннями та природною чуйністю й уважністю до людей користується Наташа Мазор, бізнес-консультант, ведуча тренінгів з нетворкінгу та маркетингу (Ізраїль).

03.04 Networking Stat 3

 

Їй вдалося надихнути учасників на ідею постійного оточення себе «кругами сили», які складаються із знайомих, колег, партнерів, клієнтів - того оточення, у якому кожен із нас знаходиться щодня.

03.04 Networking Stat 4

 

Учасники тренінгу розвивали вміння тренувати у собі постійне бажання заводити розмову із незнайомцями, представляти свою справу, знати чітко, хто тобі потрібен для вирішення питань, просити допомоги у нових знайомих (що є ознакою дійсно сильної людини). Так, підчас виконання завдань Наташі, у декого змінилися думки відносно своїх вмінь у цьому напрямку, дехто зруйнував певні стереотипи щодо розвитку власного бізнесу, а багато хто взагалі вперше опанував розуміння філософії нетворкінгу.

03.04 Networking Stat 5

Ці відкриття не були єдиними – окрім програми з Нетворкінгу тренінг містив у собі ділову гру ФрешБіз. Учасникам випала нагода зануритися у ігровий простір, де можна будувати стратегію ведення бізнесу, розвивати вміння взаємодії та налагодження партнерських стосунків, усвідомлення власних стримуючих рух уперед бар’єрів та обмежуючих установок «по життю».

03.04 Networking Stat 6

Гра дає тисячі комбінацій для побудови стратегії й вирішення бізнес-кейсів, крім цього, гравці можуть «прокачувати» навички взаємодії та пошуку нових можливостей, відчуття поєднання ризику й планування, азарту й логічного прорахунку. Все, як в житті, проте гра безпечніша – вона демонструє ті можливості, які є в людині, але за певних причин вони не проявлені, а отже можна в ігровій формі спочатку познайомитися із своїм потенціалом, осягнути його, щоб у житті вже застосовувати вільніше.

03.04 Networking Stat 7

Зрозуміло, що під кінець тренінгу вражень було чимало, емоції били через край, зворотній зв'язок носив характер «відкриттів» та інсайтів, які трапилися із учасниками протягом дня. А скільки зав’язалося корисних знайомств! Скільки спільних справ намітилося під час тренінгу! Люди обмінювалися візитними картками, домовлялися про зустріч, робили селфі та фото на згадку, ділилися враженнями у соціальних мережах, планували візити та перемовини.

03.04 Networking Stat 8

 

Загальна вдячність ведучим виразилась у подарунках, які отримали Наташа, Катя та Наталя від організації «Земля Таврії», загальному потоку вдячності від усіх, хто брав участь у тренінгу.

І як ми завжди говоримо наприкінці – До нових зустрічей, друзі! Опановуйте отримані навички та досягайте нових вершин. На все добре!

Додати коментар


Захисний код
Оновити