03 листопада 2016 р. на базі Інституту післядипломної освіти та дорадництва відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) та Херсонським державним агарним університетом (ХДАУ).
 
 
Даний захід є вагомим етапом у впровадженні проекту УПБРП та має на меті розвиток трудових ресурсів, адже передбачається, що в рамках співпраці між проектом та профільним ВНЗ Херсонщини буде реалізовано доведення рівня університетської освіти до вимог бізнесу, покращення та розвиток навичок випускників університетів до рівня, якого вимагає плодоовочевий сектор, а також 140 студентів університету отримають можливість стажування та набуття короткострокового робочого досвіду. 
 
Підписання Меморандуму відбулося за участі представників Департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації (АПР ХОДА), обласного Центру зайнятості населення, Торгово-промислової палати, факультетів аграрного університету та активної студентської молоді. 
 
DSC 1063
 
Присутні дізналися від представника УПБРП про ті можливості, що відкриваються для студентів, зацікавлених у подальшому працевлаштуванні та відповідному рівні власної підготовки до вимог сучасного агровиробництва. 
Керівництво ХДАУ узагальнило актуальність подальшої співпраці у межах проекту, наголосивши на тому, що для студентської молоді відкриття нових можливостей у професійному розвитку через залучення до стажування на сучасних підприємствах агросектору є шляхом до вдалого працевлаштування.
 
Представник Департаменту АПР ХОДА наголосив, що потенціал земельних ресурсів Херсонщини ще тільки починає розкриватися, з огляду на актуальність запровадження сучасних методів та форм землеробства проект УПБРП цілком доречний до впровадження та має отримати всебічну підтримку.
 
Студенти задали питання щодо можливостей, які відкриває Проект та запропонували своє бачення щодо залучення студентського загалу до участі у Проекті.
Нагадаємо усім зацікавленим щодо можливостей звернутися за підтримкою та набути інформаційно-консультативну підтримку, що у рамках роботи Проекту проводиться велика кількість навчальних семінарів, тренінгів, конференцій з агротехнологічних та економічних питань, працює інформаційний Інтернет-ресурс для безкоштовного отримання виробниками різноманітної інформації з питань виробництва та ринків збуту плодоовочевої продукції. Організуються поїздки до навчального центру МАШАВ (Ізраїль) для отримання перспективного досвіду з виробництва, зберігання та збуту сільськогосподарської продукції.
Надається організаційна підтримка для консолідації та об’єднання зусиль сільгосптоваровиробників, працює грантова програма для підтримки інноваційних ідей, ведеться робота з фінансовими інститутами для поліпшення доступу до фінансових ресурсів, надаються групові та індивідуальні інформаційно-консультаційні послуги з питань агровиробництва та багато іншого.
 
Для цього необхідно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ за телефоном 0 800 500 184 (дзвінок безкоштовний з будь-якого номера) або заповнити анкету uhbdp.org. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити