13 -14 квітня в Інституті зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук (сел. Наддніпрянське, м. Херсон) пройшла виставка-конференція «Сучасне плодоовочівництво 2017».

 

Її організатор – інформаційна компанія «ІнфоІндустрія» у партнерстві з головним спонсором - Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується асоціацією MEDA за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.  

13.04.2017 Konferenciy Stat 1

Велика кількість фермерів, агрономів, студентів, обслуговуючі фірми та представники Проекту й ГО «Земля Таврії» зібралися,  щоб дізнатися про сучасні тенденції плодоовочевого ринку, ефективні засоби захисту та живлення рослин.  

13.04.2017 Konferenciy Stat 2

Програма конференції складалася із 2 днів, перший з яких містив виступи представників Проекту, організаторів, федерації органічного руху України, інститутів та науково-дослідних господарств, консультаційних органів, наукових співробітників дотичних підприємств, керівників господарств, фермерів-практиків, інспектора «Органік Стандарт» та виробників органічних добрив.       

13.04.2017 Konferenciy Stat 3

На конференції були  представлені презентації – доповіді у руслі актуальних питань: практичний досвід кооперації, сучасні механізми експорту та імпорту української продукції, новинки у «світі» посадкового матеріалу для Південного регіону, асортимент засобів живлення та захисту рослин, проблеми переробки, зберігання та контролю за якістю плодоовочевої продукції (часник, гарбуз, груші, яблука, горіх, квасоля стручкова, диня, виноград та ін.).  

13.04.2017 Konferenciy Stat 4

     Дуже цікавим був виступ нашого учасника проекту, приватного підприємця з Каховки - Олега Демченка, який у рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва зайнявся вирощуванням шафрану. Це найдорожча спеція в світі, її вартість коливається від 2 до 15 доларів США за грам. За рік всі виробники світу вирощують всього 300 тонн золотої спеції, тому шафран - нішевий продукт. Вартість посадкового матеріалу - 7 доларів за 1 кг цибулин. На 5 сотках Олег Демченко висадив 500 кг цибулин. У 2015 і 2016 році фермер отримав 600 грамів спеції, весь обсяг здав партнеру по бізнесу по 5 доларів за грам для подальшої реалізації.                                                  

13.04.2017 Konferenciy Stat 5

- Бажаючих зайнятися шафраном разом з нами дуже багато, ми нікому не відмовляємо в посадковому матеріалі, але й нічого не обіцяємо: поки не знаємо, скільки буде бульб, - каже Олег Демченко. - Наша мета, щоб культивуванням шафраном зайнялося якомога більше людей, адже вирощуючи цю спецію, можна створити прибутковий сімейний бізнес.

Враження від конференції залишилися дуже гарні, учасники отримали не тільки гарні враження, а й купу корисних порад щодо сучасного плодоовочівництва. 

13.04.2017 Konferenciy Stat 6

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити