19 квітня 2017 р. у сільській раді с. Нова Збур’ївка Голопристанського району Херсонської області відбувся семінар для фермерів та одноосібників «Презентація проекту UHBDP та обговорення можливостей для співпраці з громадою с. Нова Збур'ївка».

 

19.04 N.Zburievka 1

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва, що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, реалізується та співфінансується МEDA, об’єднав зусилля двох партнерських організацій – РЖФУ та ГО «Земля Таврії» у організації й проведенні заходу. Через це семінар вдалося зробити непересічно цікавим й водночас корисним, у чому після завершення запевнили організаторів всі учасники заходу.

19.04 N.Zburievka 2

Жінки-фермери села, які зібралися на семінар, були вдячні за можливість навчитися користуватися сервісами Проекту, а також погодилися із думкою, що варто зібрати активних фермерів та організуватися у громаду, що дало б переваги у створенні консолідованого забезпечення трейдерів однорідною продукцією за пристойними цінами.

19.04 N.Zburievka 3

 

Чоловіки прагнули розібратися у хитрощах споживчого кредитування, для чого запитували представника кредитної спілки про відповідні кредитні програми та їх умови.

19.04 N.Zburievka 4

 

Працівник насіннєвої кампанії Хазера надав вичерпну інформацію щодо ранніх гібридів капусти та редису, розвповів про агротехніку їх вирощування з урахуванням певних вимог та особливостей саме цих товарних пропозицій.

19.04 N.Zburievka 5

Взагалі, організаторам вдалося створити позитивну атмосферу, продуктивну й невимушену, завдяки поєднанню ділового контексту семінару з розіграшем призів. Це можливість підняти настрій людям та забезпечити їх примірниками насіння чи органічного добрива, які можна використати, спробувати їх дію, побачити врожайність та строки дозрівання, зробити певні висновки на подальше їх використання у господарстві.

19.04 N.Zburievka 6

Багато теплих слів про співпрацю із Проектом почули учасники семінару від голови сільської ради, яка звернулася із привітальним словом до фермерів. Саме тому, що Херсонська організація РЖФУ підтримує чисельні партнерські стосунки із головами ОТГ та сільрад, ми можемо запропонувати людям більш широкий спектр рішень та порад у веденні господарства, у вивченні новітніх технологій плодоовочівництва, ознайомленні із існуючими пропозиціями на фінансовому ринку нашої області.

19.04 N.Zburievka 7

Підводячи підсумки, вирішили надалі організувати семінари відповідно інтересів учасників, їх нагальних проблем та очікувань.

19.04 N.Zburievka 8

19.04 N.Zburievka 9

19.04 N.Zburievka 10

19.04 N.Zburievka 11

19.04 N.Zburievka 12

Додати коментар


Захисний код
Оновити