18.04.2017 року в рамках співпраці ХДАУ з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва, д.с.-г.н., професор О.В. Аверчев провів виїзне ознайомче – практичне заняття на базі Херсонської філії державної установи «Інституту охорони ґрунтів України» з дисципліни «Моніторинг родючості зрошуваних ґрунтів» студентам 2 курсу спеціальності «Агрономія».

 18.04.2017 Stat 1

Ознайомлення з лабораторіями, які розташовані в ДУ ХФ «Інституті охорони ґрунтів України» провели провідні фахівці закладу: завідувач лабораторії «Аналітичного забезпечення агрохімічних досліджень» - Самохіна Л.В. та заступник директора к.с.-г.н., старший науковий співробітник – Шукайло С.П.

18.04.2017 Stat 2


18.04.2017 Stat 3

Директор Херсонської філії ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» к.с.-г.н., доцент Мельник М.А. ознайомив усіх присутніх із основними напрями роботи Херсонської філії ДУ «Держґрунтохорона» та акцентував увагу на новітніх технологіях, що запроваджуються в галузі плодоовочівництва в рамках реалізації проекту.
18.04.2017 Stat 4

Він зазначив, що дані технології повинні базуватись на вирощуванні екологічно чистої та безпечної продукції, яка матиме високу конкурентоздатність на товарному ринку, як в межах країни, так і за її межами. Це, в свою чергу, можливо лише за умови контролю фактичного стану ґрунтів, їх якісних характеристик та забезпечення збалансованої системи живлення культур. Було також наголошено на тому, що Херсонська область за усіма характеристиками та вимогами має значний потенціал для запровадження інвестиційних проектів, що стимулюють розвиток як окремих напрямів в сільськогосподарському виробництві регіону, так і всієї галузі в цілому.

18.04.2017 Stat 5

Додати коментар


Захисний код
Оновити