21 квітня 2017 року у м. Херсоні відбулася практична конференція «Сучасні підходи в торгівлі плодоовочевою продукцією». 
 

21.04 Stat 1
           Захід було організовано представниками міжнародної організації
ITC в Україні ( сприяє виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки й включенню їх в ланцюжки доданої вартості) спільно з громадською організацією «Земля Таврії» (координує впровадження Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP на Херсонщині).
21.04 Stat 2

     Ці організації об’єднали свої зусилля для вирішення найважливіших питань для аграріїв – збуту вирощеної продукції.

21.04 Stat 3

     На конференції було презентовано результати досліджень внутрішнього ринку збуту, стан та перспективи розвитку плодоовочевого сектору південних областей України.
21.04 Stat 4 

       Також були розглянуті питання сертифікації  плодоовочевої продукції згідно зі стандартами Global G.A.P., як перспективи у налагодженні каналів збуту до європейських ринків. Розкрили тему про взаємовигідне співробітництво між виробником та переробником - точки дотику в новому сезоні.
21.04 Stat 5
     Представлено успішні приклади кооперації в плодоовочевому бізнесі України.

21.04 Stat 6

        Цікавою і насиченою була друга половина конференції, на якій фермери мали можливість провести прямі переговори з крупними закупівельними компаніями, представниками роздрібних торгових мереж, таких як  Ашан, Фоззі, Таврія В, Varus.
21.04 Stat 7

          Завдяки переговорам виробники визначили для себе спектр овочів, які цікаві потенційному рітейлу в цьому сезоні.  А деякі з учасників мали можливість навіть законтрактувати свою продукцію на 2017 рік.

21.04 Stat 8

      Зокрема, учасники конференції мали можливість встановити нові ділові контакти, знайшли  прямі поставки збуту своєї продукції, а продуктові ріелтери, в свою чергу, високоякісну продукцію вітчизняного виробництва.
21.04 Stat 9

          Ця конференція стала своєрідним майданчиком на якому зустрілися ті хто вирощує та ті хто продає. Сподіваємось в подальшому такі зустрічі стануть своєрідним містком, який виведе наші фермерські господарства на новий рівень ведення бізнесу.  

Додати коментар


Захисний код
Оновити