Агроінернатура має свою історію. Це дуже добре доводять результати співпраці із УПРБП. Вже п'ять студентів ХДАУ працевлаштувались на підприємствах Херсонщини.
studenti 00788

Обов’язкове проходження практики на старших курсах в університеті, нажаль, складно знайти. Як правило, підприємства не хочуть робити фінансові та організаційні витрати, пов'язані з професійним стажуванням студентів, але організоване практичне навчання дозволяє студентам отримати набагато більше практичних знань та навичок, ніж за роки навчання в аудиторії.

Відгук студенток 4 курсу спеціальності «Геодезія, картографія та землеустрій» Бабешко Ірина та Верлата Ірина з 03.04.2017 по 16.06.2017 року проходили стажування на приватному підприємстві «Левас», що знаходиться в м. Херсон.:

«Після закінчення стажування отримали відповідні знання і навички щодо устрою території садів, брали участь у реальному робочому процесі. Можливість навчання в агроінтернатурі дала нам змогу отримати необхідний практичний досвід та основу упорядкування територій багаторічних плодоягідних насаджень, для розвитку плодовоовочевої продукції. Цікавим було, як саме удосконалено розміщення садів, порід і сортів, розташування кварталів і бригадних ділянок, розміщення виробничих центрів, шляхової мережі та лісосмуг.

В процесі роботи ознайомилась із:

-  структурою та організацією роботи підприємства;

-  нормативно-правовими документами якими керується приватне підприємство;

-  нормативно-технічною документацією щодо відведення земельних ділянок у власність та в оренду.

Дане підприємство висловило зацікавленість в нас, як в спеціалістах даного профілю, тому після закінчення курсу магістра ми вже працевлаштовані! А чи не це найголовніше завдання стажування?!»

Павлюк Катерина, пройшла стажування в Агрофірма радгосп «Білозерський» та ТОВ "Плодоовочевий комбінат "Херсон":

«Я, агроінтерн проекту Павлюк Каріна, пройшла стажування на КП Агрофірма радгосп «Білозерський», що в Херсонській області з 01.03-09.05.17.

Дане стажування дало мені змогу ознайомитись з процесом ведення бухгалтерського обліку на підприємстві, поєднати свої теоретичні знання з практикою, перейняти досвід наставників.

Мотивуючим фактором від Проекту є оплата стипендії, наближена до зарплатні. Таким чином, мені не потрібно було шукати компроміс між навчанням і додатковим заробітком.

Для того, аби розширити професійні навички та вивчити процес переробки плодоовочевої продукції з 10.05-31.05.2017 змінила базу стажування на переробне підприємство ТОВ "Плодоовочевий комбінат "Херсон". Це виявилося перспективно, адже на даному підприємстві я можу розраховувати, навіть, на майбутнє працевлаштування. Особливо вагомим є те, що завдяки практичним умовам стажування безпосередньо на виробництві є можливість розвивати навички «ключової компетенції», зокрема, уміння працювати в команді, організовувати професійну діяльність, співпрацювати з колегами. Адже ніякі теоретичні заняття не зможуть сформувати потрібні фахові навички.»