МЕНОНІТСЬКА АСОЦІАЦІЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, яка є юридичною особою нерезидентом та акредитована Міністерством економіки України в якості Виконавця Проекту міжнародної технічної допомоги «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва», місцезнаходження: Україна, м. Каховка, Чаплинське шосе 7, поверх 3, 74800, надалі за текстом іменоване «Проект», на виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних», у зв’язку зі збором персональних даних, повідомляє Вас, як суб’єкта персональних даних, про наступне:

Відповідно до п. 5 ст. 6 та п.1.1. ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних», реєструючись на цьому сайті та надаючи відповіді на поставлені на цьому сайті запитання, надаю згоду та дозвіл МЕНОНІТСЬКІЙ АСОЦІАЦІЇ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, яка є юридичною особою-нерезидентом та акредитована Міністерством економіки України в якості Виконавця Проекту міжнародної технічної допомоги «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва» Проект») на збір, обробку, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання та поширення (розповсюдження, передачу), знеособлення моїх персональних даних у картотеках та/або базах персональних даних Володільця з метою здійснення аналізу інформації стосовно виду та кількості сільськогосподарської продукції реалізованої на певній території України за певний період часу, а також для розсилки маркетингових матеріалів та інформативних повідомлень.

  • Доступ до бази знань на сайті

(Ви отримаєте пароль на особистий кабінет , де ви зможете знайти всі матеріали з нашої бази знань – журнали, статті, рекомендації по вирощуванню та продажу)

  • Знижки на обладнання та засоби виробництва

(Ми працюємо з низкою фірм-постачальників, вони можуть надавали суттєві знижки для наших клієнтів на різноманітні засоби виробництва: обладнання, насіння та саджанці, добрива та захист.)

  • Знаходження каналів збуту плодоовочевої продукції
  • Знижки на підписки

(Ми домовляємся з провідними газетами та журналами в регіоні щодо часткової оплати підписки для наших клієнтів)

  • Запрошення на безкоштовні тренінги, семінари

(Найбільш інформативні заходи щодо Вашої галузі діяльності в вашому регіоні)

  • Стажування для студентів

(Щорічно ми надаємо стипендії для студентів сільськогосподарських вузів , щоб вони могли пройти навчання та стажування на великих сільськогосподарських підприємствах)

  • SMS розсилка

(Ми будемо повідомляти тільки про найважливіші події у вашій області, про наші знижки та послуги)

 

uhbdp1

Перше піврічча 2017 року
Картка Земля Тавії

карточка Земля Таврии0
карточка Земля Таврии 1карточка Земля Таврии 2
 
Консолідована картка UHBDP