Агроінтернатура ХДАУ. Розвиток плодоовочівництва для України є дуже важливим, адже значну частину продовольчого балансу країни складає ця галузь, а потенціал держави сприяє формуванню високих урожаїв плодово-овочевих культур. Ні для кого не є секретом, що найродючіші землі  знаходяться на Україні, враховуючи ці особливості ми маємо змогу забезпечити не тільки власні потреби, а і експортувати за кордон, але на при великий жаль ефективність вирощування плодово-овочевих культур в країні за останні роки значно знизилась.

Агроінтернатура ХДАУ. Аграрний сектор України має великі перспективи для розвитку. Особливу увагу необхідно приділити розвитку овочівництва. На сьогоднішній день лише деякі сучасні господарства використовують передові технології. Питання вирощування овочевих культур, а особливо томату, зацікавило мене з перших років навчання в університеті.

Агроінтернатура ХДАУ. Ні для кого не секрет, що кожен студент, вступаючи до університету, не зовсім розуміє чим йому прийдеться займатися під час вступу на роботу. Так, основні навички університет дасть, але виробництво внесе зовсім нові пізнання в твій коло розуміння професії.

І тому дуже важливий для прийдешнього фахівця такий етап у кар'єрній драбині, як аргоінтернатура.

Агроінтернатура ХДАУ. Молодь – наше майбутнє, і від їх ставлення до свідомого обрання професії, відповідальності, професійного розвитку буде залежати успіх країни. Однією із форм співпраці УПРБП - є робота зі студентами аграрного ВУЗу. Мета – створити умови для практичного стажування студентів.

Кожній людині колись треба робити перші кроки в професії. Саме для того, щоб найкраще пристосуватися до нових умов, до нового роду заняття, здобути нові навички з обраної професії, є такий етап у кар’єрі, як стажування. Якщо це стосується аграрної сфери, то агоінтернатура є кращим засобом поєднати теоретичні та практичні знання, виявити свої слабкі та сильні сторони, перейняти досвід фахівців.