Агроінтернатура ХДАУ. Ні для кого не секрет, що кожен студент, вступаючи до університету, не зовсім розуміє чим йому прийдеться займатися під час вступу на роботу. Так, основні навички університет дасть, але виробництво внесе зовсім нові пізнання в твій коло розуміння професії.

І тому дуже важливий для прийдешнього фахівця такий етап у кар'єрній драбині, як аргоінтернатура.

Тут на виробництві тебе дуже близько знайомлять з самими азами професії. А як відомо, кращі керівники виходять з людей пройшли всі щаблі виробництва.36

Таку можливість мені надав Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва. Під час агроінтернатури студент отримує колосальний навик в професії, який дає йому надійний старт в професії, а виробництво отримує молоде поповнення кадрового, кваліфікованість резерву.

 

34

 

 

Так, я, студент 3-го курсу Сергей Кицун Агрономічне факультету, спеціальність "Агрономія" отримав можливість  проходити стажування  в приватному  підприємстві «Органік Сістемс» входить в структурний підрозділ холдингу  Agrofusion. Знаходиться в місті Гола Пристань Херсонської області. Відстань до районного центру 1 км. До обласного центру 35 км місто Херсон. Спеціалізація господарства спрямована на вирощування зернових (озимих) та овочевих культур.

 

 

 

На підприємстві я займав посаду помічника майстра. На  роботі я прийняв участь у повному циклі вирощування томату  :

- розпочалося все з укладенням краплинної стрічки марки "Metzerplas" за допомогою МТЗ-1221+КРН-4.2

- перед висадкою розсади нас возили до теплиць на її перерахунок та осмотр на наявність шкідників та хвороб

- висадку проводили  машинами : МТЗ-82+Ferrari Fmax . Глибина висадки по сім'ядольні листочки , густота 25 800 р/га , ширина  міжряддя 1,52 м .

1 433

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


- для зменшення ризику зараження хворобами  або пошкодження шкідниками , проводили обприскування кущів технікою: МТЗ-82 + ОП-2000;ОПШ-2000

 

37

38- зборка томатів буде проведена 5 серпня , але ,нажаль, без моєї участі 

При проходженні та навчанні в агроінтернатурі  я отримав змогу набратись необхідного практичного досвіду по висадженню, вирощуванню та догляду за томатами , а також збору врожаю зернових культур (ячмінь, пшениця) .

Я вважаю що дане підприємство зацікавлене  в  спеціалістах  моєї галузі. Я зарекомендував себе як старанний , відповідальний працівник . Залюбки зв'язав би подальшу робочу кар'єру з цим підприємством !