Агротехнологія томатів закритого ґрунту від А до Я
dataСубота, 15 Грудень 2018
time 10:00 - 14:00
adres Місце розташування с. Велика Кардашинка, Голопристанський район, Херсонської обл.
 Сучасні тенденції на рівні з розвитком технологій містять також і здорове харчування. Свіжі овочі та фрукти дуже корисні, адже містять велику кількість вітамінів та різних поживних речовин. Люди, що стежать за своїм здоров'ям неодмінно включають їх в свій денний раціон. Тому, вирощування овочів в теплиці, як бізнес, може стати цілком вигідним способом заробітку для учасників проекту UHBDP протягом всього року. Томати користуються особливим попитом - даний овоч має масу переваг: це смакові якості, низькокалорійність, високий вміст корисних речовин тощо.

Але для того, щоб виростити гідний продукт необхідні певні знання технології виробництва. Андрій Сербінов, менеджер по томатам закритого ґрунту компанії "Syngenta" готовий відповісти на всі питання щодо вирощування томатів у теплицях:

*Вимоги до насіння тепличних томатів.
*Асортимент гібридів.
*Як правильно обрати субстрат для томатної розсади.
*Температурний режим у теплицях.
*Розрахунок поливу в теплицях.
*Живлення для рослин – запорука великого врожаю.
*Переваги компанії "Syngenta" на ринку.
*Бізнес-калькулятор – ефективний сервіс від проекту UHBDP: Ви повинні все підрахувати!

Вирощування томатів у теплиці забезпечує Вас стабільним доходом за рахунок сталого попиту на продукт, особливо при культивуванні теплиці протягом всього року.

Звичайно, доведеться докласти чимало зусиль, щоб отримувати хороший урожай, своєчасні знання отримані на навчальному семінари – головний крок, щоб вдосконалювати навичку в обраній культурі..

Дата: 15 грудня 2018 (субота), початок 10:00.

Місце: Херсонська область, Голопристанський район, с. Велика Кардашинка, Сільський будинок культури, вул. Українська 25.

Доповідач: Андрій Сербінов, менеджер по томатам закритого ґрунту компанії "Syngenta".

Попередня реєстрація учасників обов'язкова https://goo.gl/forms/jfNkYlcvFdUHkl6Y2
Контакти Земля Таврії
Інформаційні партнери