Click to order
Сервіси для вас:
Total: 
Заповніть ваші анкетні данні:
Тип фірми/бізнесу (хто ви?)
Виробник, трейдер, виробник крафтової с/г продукці
Фірма
назва компанії, господарства (якщо зареєстрована) або ПІП
Як до вас звертатись
Ваше прізвище, Імя
Ваш Email
Ваш телефон
Область
Оберіть вашу область
Основні продукти та послуги підприємства
ваша продукція
 
Додаткова інформація не обов'язкова, але важлива для більш детального розуміння вашого питання та скорішого вирішення:
Якій тип продажів вас домінує:
Якій тип продажів вас домінує:
Наявність сезонності
Які сертифікати та стандарти харчових мереж має ваша продукція:
Система оподаткування
Сайт підприємства
якщо є
Коментар
Вкажіть додаткову інформацію або задайте нам питання (не обовязково)
Разом ми зможемо більше!
ГО «Земля Таврії» заснована у 2014 році.

Головна мета діяльності: задоволення та захист соціальних, економічних, фахових та інших спільних інтересів всіх членів ГО Земля Таврії, а також сприяння покращенню добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості.
З КИМ СПІВПРАЦЮЄМО
Міжнародні проекти та програми,
Фінансові установи
Адміністрації,
Наукові заклади
Виробники,
Кооперативи,
Ринки
Насіневі компанії, Сірвіс-фірми
З 2017 року ГО «Земля Таврії» співпрацює
із Українським проетком бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).
Мета проекту UHBDP – сприяння збільшенню прибутків дрібних те середніх товаровиробників через збут плодоовочевої продукції.

За цей період нами зроблено:
208
Навчальних семінарів, які відвідали 9216 учасників організовано нашою командою.
45
Тренінгів для 940 учасників, що здобули навички лідерства, брендінга, маркетингу, вміння аналізувати бізнес та створювати додану вартість.
165
Херсонських аграріїв отримали консультації від ізраїльських спеціалістів. П'ять учасників нашої організації мали змогу перейняти провідний досвід на стажуванні в Ізраїлі.
355
Консультацій наших фахівців за тематиками: маркетинг, легалізація бізнесу, оподаткування, кооперація, пошук каналів збуту, гранти та інвестиції.
8
Створено робочих груп на Херсонщині – об'єднання селян для підвищення прибутку їх господарств. Супроводження та консультація їх діяльності.
28
Торгових мереж та фірм-закупівельників ми залучили на 3 (три) щорічних торгових форуми, аби наші фермери мали можливість продавати вигідно без посередників.
8
Днів поля зібрали 1150 учасників аби на прикладі успішних господарств показати агротехнологію на практиці
59
Студентів Херсонського аграрного університету пройщи 3-місячну практику за програмою Агроінтернатура. 7 з них знайшли своє перше постійне робоче місце.
Групи
Важливої складовою розвитку плодоовочевого ринку вважаємо об'єднання дрібних товаровиробників у групи.
Дуальна освіта: виїзди у діючи успішні господарства, агроінтернатура, семінари від практиків – сформують у студентів вірну оцінку потреб ринку праці та необхідні для цього навички.
АГРОІНТЕРНАТУРА

Студенти аграрних ВУЗів є найближчим майбутнім галузі. Тому важливо сформувати у них сучасний бізнес-підхід до роботи у аграрній сфері. Якщо навчальні плани регулюються державними органами, то позаурочну роботу можна організувати з максимальною ефективністю.

У співпраці із Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва ГО «Земля Таврії» пріоритетом ставить дуальну освіту, що дасть найвищу ефективність в освіті студентів, підвищує її якість. Такі методи, як виїзди у діючи успішні господарства, агроінтернатура, семінари від практиків – сформують у студентів вірну оцінку потреб ринку праці та необхідні для цього навички. Зараз є група ініціативних студентів, що працюють на агропідприємствах, цікавляться новаціями, впроваджують їх на практиці. Студенти на практиці можуть побачити всі господарські процеси на агрофірмах різних форм власності, спілкуватися з керівниками, отримати відповіді на питання у польових умовах. Така форма роботи дозволяє пристосувати студентів до реальних умов праці. Крім того, такий досвід можна поширювати і на інші заклади освіти.

Отже, робота з студентством є перспективною, що має зробити позитивні зміни в аграрній галузі у близькому майбутньому. Досвід програми «Від села до села» може бути поширений на інші села та ОТГ, а результати його роботи будуть використані при створенні стратегічного плану розвитку ОТГ.

В 2018 році п'ять студентів ХДАУ працевлаштувались на підприємствах Херсонщини
Є питання?
(095) 43 03 888
http://m.me/hgozt