Click to order
Cart
Сервіси для вас:
Total: 
Як до вас звертатись
Ваше прізвище, Імя або назва компанії, господарства
Ваш Email
Ваш телефон
Об'єднання виробників
Важливої складовою розвитку плодоовочевого ринку вважаємо об'єднання дрібних товаровиробників у групи.
Разом ми зможемо більше!
ГО «Земля Таврії» заснована у 2014 році.

Головна мета діяльності: задоволення та захист соціальних, економічних, фахових та інших спільних інтересів всіх членів ГО Земля Таврії, а також сприяння покращенню добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості.
Глобальні цілі сталого розвитку
ГО Земля Таврії спрямовує свої зусилля на:
подолання всіх форм бідності, боротьбу з нерівністю, усунення негативних проявів кліматичних змін, що є частиною Порядку денного в галузі розвитку на період до 2030 року, прийнятого світовими лідерами на історичному Саміті ООН у вересні 2015 року.
Дуальна освіта: виїзди у діючи успішні господарства, агроінтернатура, семінари від практиків – сформують у студентів вірну оцінку потреб ринку праці та необхідні для цього навички.
АГРОІНТЕРНАТУРА

Студенти аграрних ВУЗів є найближчим майбутнім галузі. Тому важливо сформувати у них сучасний бізнес-підхід до роботи у аграрній сфері. Якщо навчальні плани регулюються державними органами, то позаурочну роботу можна організувати з максимальною ефективністю.

У співпраці із Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва ГО «Земля Таврії» пріоритетом ставить дуальну освіту, що дасть найвищу ефективність в освіті студентів, підвищує її якість. Такі методи, як виїзди у діючи успішні господарства, агроінтернатура, семінари від практиків – сформують у студентів вірну оцінку потреб ринку праці та необхідні для цього навички. Зараз є група ініціативних студентів, що працюють на агропідприємствах, цікавляться новаціями, впроваджують їх на практиці. Студенти на практиці можуть побачити всі господарські процеси на агрофірмах різних форм власності, спілкуватися з керівниками, отримати відповіді на питання у польових умовах. Така форма роботи дозволяє пристосувати студентів до реальних умов праці. Крім того, такий досвід можна поширювати і на інші заклади освіти.

Отже, робота з студентством є перспективною, що має зробити позитивні зміни в аграрній галузі у близькому майбутньому. Досвід програми «Від села до села» може бути поширений на інші села та ОТГ, а результати його роботи будуть використані при створенні стратегічного плану розвитку ОТГ.

В 2018 році п'ять студентів ХДАУ працевлаштувались на підприємствах Херсонщини
Реалізація міжнародних проектів в Україні
ГО "Земля Таврії" організовує заходи
спрямовані на:
Наші найбільші заходи та події
2018-2019 роки
переглянути більше