Click to order
Сервіси для вас:
Total: 
Заповніть ваші анкетні данні:
Тип фірми/бізнесу (хто ви?)
Виробник, трейдер, виробник крафтової с/г продукці
Фірма
назва компанії, господарства (якщо зареєстрована) або ПІП
Як до вас звертатись
Ваше прізвище, Імя
Ваш Email
Ваш телефон
Область
Оберіть вашу область
Основні продукти та послуги підприємства
ваша продукція
 
Додаткова інформація не обов'язкова, але важлива для більш детального розуміння вашого питання та скорішого вирішення:
Якій тип продажів вас домінує:
Якій тип продажів вас домінує:
Наявність сезонності
Які сертифікати та стандарти харчових мереж має ваша продукція:
Система оподаткування
Сайт підприємства
якщо є
Коментар
Вкажіть додаткову інформацію або задайте нам питання (не обовязково)
Об'єднання виробників
Важливої складовою розвитку плодоовочевого ринку вважаємо об'єднання дрібних товаровиробників у групи.
Разом ми зможемо більше!
ГО «Земля Таврії» заснована у 2014 році.

Головна мета діяльності: задоволення та захист соціальних, економічних, фахових та інших спільних інтересів всіх членів ГО Земля Таврії, а також сприяння покращенню добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості.
Глобальні цілі сталого розвитку
ГО Земля Таврії спрямовує свої зусилля на:
подолання всіх форм бідності, боротьбу з нерівністю, усунення негативних проявів кліматичних змін, що є частиною Порядку денного в галузі розвитку на період до 2030 року, прийнятого світовими лідерами на історичному Саміті ООН у вересні 2015 року.
Дуальна освіта: виїзди у діючи успішні господарства, агроінтернатура, семінари від практиків – сформують у студентів вірну оцінку потреб ринку праці та необхідні для цього навички.
АГРОІНТЕРНАТУРА

Студенти аграрних ВУЗів є найближчим майбутнім галузі. Тому важливо сформувати у них сучасний бізнес-підхід до роботи у аграрній сфері. Якщо навчальні плани регулюються державними органами, то позаурочну роботу можна організувати з максимальною ефективністю.

У співпраці із Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва ГО «Земля Таврії» пріоритетом ставить дуальну освіту, що дасть найвищу ефективність в освіті студентів, підвищує її якість. Такі методи, як виїзди у діючи успішні господарства, агроінтернатура, семінари від практиків – сформують у студентів вірну оцінку потреб ринку праці та необхідні для цього навички. Зараз є група ініціативних студентів, що працюють на агропідприємствах, цікавляться новаціями, впроваджують їх на практиці. Студенти на практиці можуть побачити всі господарські процеси на агрофірмах різних форм власності, спілкуватися з керівниками, отримати відповіді на питання у польових умовах. Така форма роботи дозволяє пристосувати студентів до реальних умов праці. Крім того, такий досвід можна поширювати і на інші заклади освіти.

Отже, робота з студентством є перспективною, що має зробити позитивні зміни в аграрній галузі у близькому майбутньому. Досвід програми «Від села до села» може бути поширений на інші села та ОТГ, а результати його роботи будуть використані при створенні стратегічного плану розвитку ОТГ.

В 2018 році п'ять студентів ХДАУ працевлаштувались на підприємствах Херсонщини
Реалізація міжнародних проектів в Україні
ГО "Земля Таврії" організовує заходи
спрямовані на:
Наші найбільші заходи та події
2018-2019 роки
переглянути більше