Click to order
Сервіси для вас:
Total: 
Заповніть ваші анкетні данні:
Тип фірми/бізнесу (хто ви?)
Виробник, трейдер, виробник крафтової с/г продукці
Фірма
назва компанії, господарства (якщо зареєстрована) або ПІП
Як до вас звертатись
Ваше прізвище, Імя
Ваш Email
Ваш телефон
Область
Оберіть вашу область
Основні продукти та послуги підприємства
ваша продукція
 
Додаткова інформація не обов'язкова, але важлива для більш детального розуміння вашого питання та скорішого вирішення:
Якій тип продажів вас домінує:
Якій тип продажів вас домінує:
Наявність сезонності
Які сертифікати та стандарти харчових мереж має ваша продукція:
Система оподаткування
Сайт підприємства
якщо є
Коментар
Вкажіть додаткову інформацію або задайте нам питання (не обовязково)
В період з 2017 по 2021 роки ГО «Земля Таврії» співпрацює
із Українським проетком бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP)
Мета проекту – сприяння збільшенню прибутків дрібних те середніх товаровиробників через збут плодоовочевої продукції.
Об'єднання виробників
Основний напрямок роботи Українського проекту бізнесрозвитку плодоовочівництва та важлива складова розвитку плодоовочевого ринку - об'єднання дрібних товаровиробників у групи
В 2021 рік ми працювали з понад 5000 виробниками аграрного сектору, а з 2017 року наші заходи відвідали понад вісімнадцять тисяч учасників. За період роботи ми маємо:
541 навчальний захід
з агрономії, розвитку бізнесу, екології
21 історію успіху
в розвитку ланцюга доданої вартості та впровадження екологічних технологій;
22 грантові програми
участь у яких взяли виробники, агрегатори, закупівельники. Загальний бюджет програми 300 тис. дол.;
8 веб-сайтів
для просування продукції в on-line, підтримано два інтернет-магазини
3 торговельні форуми
організовано для розвитку ринкових зв'язків, протестована онлайн торгова платформа, створена вайбер-група Kopany on-line з 11 тис. учасників
18 груп
активно розвиваємо кооперацію та агрегацію, наразі працюємо з 18 групами виробників, до складу яких входить більше 200 осіб.
З початку пандемії
1489
індивідуальних телефоних консультацій для підтримки виробників та закупівельників
47 000 т.
За 2021 клієнти та клієнтки нашої організації за підтримки ГО «Земля Таврії» реалізували 47 тисяч тон, продукції загальною вартістю 430 мільйонів гривень.
430 міл. грн
41%
Наша організація сприяє залученню жінок у плодоовочевий ланцюг, їх транзакції становили 41% усіх операцій.
У результаті діяльності, спрямованої на розвиток ланцюга доданої вартості, згідно з щорічним опитуванням наших клієнтів, 64% жінок і 67% чоловіків вважають, що їхній врожай продається вигідно,

61% жінок і 63% чоловіків повідомляють, що мають повний доступ до матеріалів та інформацію про те, як і де продавати свою продукцію та шукати покупців.
92%
Крім того, понад 92% учасників готові рекомендувати заходи ГО«Земля Таврії» своїм колегам та друзям.

Ми створили мережу активних громадян, що сприяють розвитку сільської місцевості, маємо широку базу контактів виробників та представників адміністрації, маємо відмінні навички проектного менеджменту.

Ми працюємо з усіма учасниками плодоовочевого ланцюга.
Ірина Євтух, членкиня групи «Овочева пошта» є інноватором, прихильником технологій дружніх до навколишнього середовища.
З цього року на своїх полях Голопристанського району, завдяки участі у грантовій програмі, Ірина запровадила біорозкладу мульчуючу плівку для вирощування кавунів. Переваги плівки – повне розкладання за 6 місяців без необхідності утилізації та шкоди для навколишнього середовища. Крім того, Ірина експериментує із різними сортами кавунів – жовті, червоні, різнокольорові, темні, світлі та в крапинку... Херсонські кавуни смачні та яскраві! Тож, ми підтримуємо впровадження новітніх технологій та зможемо розповісти, на прикладі Ірині, як інновації працюють на практиці.
Екологічність – основний пріоритет нашої роботи.
Гумеріактор - технологія дружня до навколишнього середовища, яка дозволяє отримувати виробникам біологічно-активний препарат-гумісток, який містить корисну мікробіоту. Застосування цього препарату підвищує родючість ґрунтів, врожайність та мінімізує застосування хімічних засобів в процесі вирощування. Проєкт по запровадженню гуміреактора викликав зацікавленість наших фермерів. Нами був організований стаді-тур господарствами Херсонщини, на яких ця еко-технологія використовуюється вже не перший рік. Учасники проєкту мали змогу побачити процес організації цієї гумеріактора та його дію на різні культури. Результат – 5 учасників проєкту вже скористуються своїми новоствореними гуміреакторами. Тож, новітні технології на практиці дозволяють підвищити врожайність, зекономити кошти, а ще й найголовніше, зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Ми й надалі будемо розповідати про висновки та результати наших учасників, щодо до застосування технологій дружніх до навколишнього середовища.
Ворк-шоп «Успішні історії нішевих культур» проводився щорічно з метою ознайомити виробників з новими перспективними культурами.
Кожного року, ще в зимку, агровиробники замислюються над тим, які культури вирощувати, що в буде тренді, і звісно в ціні. Саме тому, ми започаткували рубрику ворк-шоп "Успішні історії нішевих культур", на яких наші аграрії дізнаються про реальні історіїї культур, які тільки завойовують український ринок, але мають великий потенціал.
Саме на таких заходах багато виробників приймають рішення проекспериментувати із новою культурою, під супроводом фахівця.Так, ще у 2018 році ми розповідали про деталі вирощування спаржі, а вже у 2020р. Херсонщина стала найбільшим регіоном по вирощуванню цього унікального продукту. Олександр Кіщенко, що вирощував салати та пряні трави почав успішно вирощувати спаржу. Господарство «Геліос-1» виділило 40 га на безнасіневий гарбуз. А в цьому "on-line" сезоні ми говорили про такі культури, як миндаль, шафран, батат та кизил, записи вебінарів можно переглянути тут:
Тож, плодоовочевий ринок майбутнього за тими, хто не боїться змін.
Ми працюємо з виробниками плодоовочевої продукції.
Таких відгуків багато…
За ці роки ми провели 395 заходів: тренінги, стажування, круглі столи, дні поля, конференції, вебінари. Ми охопили 16 000 учасників. Всі заходи мають позитивні відгуки та досягли своєї мети – надання якісного та практичного контенту для виробників, який сприяє іх сталому розвутку та збільшенню прибутків.
«Чудові люди, відмінні фахівці. Постійно шукають, знаходять і роблять. Ратують за процвітання і розвиток держави і кожної людини окремо. Пишаюся співпрацею з вами!»
Наташа Мазор
«Дякую за цікавий захід. Багато позитиву і корисної інформації!»
Ірина Поліщук
«Ми впевнені, що мед з пасіки Херсонських Бджолярів обов'язково даруватиме людям міцне здоров'я і заряджатиме потужною позитивною енергетикою, яку випромінюють серця таких талановитих фахівців!!!»
Ольга
«Спасибі велике Землі Таврії та Херсонським Бджолярам за їх благородну, красиву і необхідну справу. Дуже сподобався Ваш творчий підхід в організації виставки- продажу різних сортів справжнього меду. Бажаємо успіхів та міцного здоров'я!»
Ольга Замкова
Ми працюємо над об’єднанням виробників та з їх групами.
За весь період роботи ми опрацювали виклики плодоовочевого ринку та прийшли висновку, що створення груп дрібних виробників для формування товарної партії продукції – один із методів підвищення їх прибутковості. Нами сформовано 12 груп, до складу яких входить 70 учасників та учасниць, з 4 районів Херсонської області. З деталями можна ознайомитись тут...
Група виробників «Нова Маячка»
Учасники групи, виробники картоплі, отримали консультації та супровід фахівців по податкам, агрономії та маркетингу. Всі їх нагальні питання на сезон 201-2020 були вирішені. Результат нашої співпраці – офіційна реєстрація та реалізація гуртової партії картоплі по ринковій ціні.
Група «Херсонські бджолярі»
Група - об’єднання пасічників, що мали спільну проблему: пошук каналів збуту меду по прийнятній ціні. Нашими фахівцями була організована міська виставка-ярмарок, на якій було продано 1,3 т меду. Під час карантинних обмежень була налагоджена безпечна доставка меду і 123 мешканців Херсона, в т.ч. 102 пенсіонерів купили мед по прийнятній ціні. За сезон бджолярі повністю реалізували мед по ринковій ціні, створили сайт-магазин та розширили базу споживачів.
Тож, до викликів наступного сезону мають конкурентні переваги.
Два виробники салатів та городини об’єдналися у групу «FreshKo»
Наша команда допомогла групі виробників з каналами збуту та маркетингом, створений сайт та сторінка в ФБ
Стажування, участь у тренінгах, індивідуальні консультації, створення презентації групи в інтернеті – все це дало результат: продукція реалізувалася через он-лайн платформу та знайшла роздрібного та гуртового покупця.
І таких прикладів багато…
Ми працюємо он-лайн
Торговий форум - он-лайн
Проблема з пошуком взаємовигідного каналу збуту - одна з найактуальніших для малих та середніх виробників. Саме тому наша команда організовувала "Торгові форуми" в форматі великої конференції та В2В перемовинами із закупівельниками, агрегаторами та торгівельними мережами: Торговий форум.
Але проблема "куди продати?" та "де купити?" стоїть постійно перед усіма учасниками плодоовочевого ринку...
Щоб наші виробники мали постійний ресурс для продажу продукції "Торговий форум" перейшов в он-лайн формат. Головний принцип сайту - робота під актуальний запит закупівельника! 
Тепер кожен, кому потрібна продукція, може залишити свою заявку на сайті, а будь-який виробник - реалізувати продукцію по актуальному запиту.
Так на одному майданчику ми поєднали попит та пропозицію!
Сайт Торговий форум - он-лайн
«СвіжеЇж» - проект на результат!
Ідея, що виникла під час карантину, була проста – створити платформу на якій споживачі можуть обрати продукцію від херсонських фермерів, адже це стало вкрай важко в обмежених умовах. Головна мета - це взаємовигідна співпраця: споживачам - отримати свіжу продукцію від локальних виробників, а фермерам – реалізувати свій товар через службу доставки. Сайт, ФБ-сторінка, вайбер-група - всі ці інструменти в наших руках дали позитивний результат продажів он-лайн!
Як ми і сподівалися, що наша головна місія – допомогти херсонським виробникам реалізувати свою продукцію #КупуйУМалихХерсон – знайшла відгук у споживачів. Результат - за період карантинних обмежень в on-line було продано 8000 кг продукції від малих фермерів Херсонської області. Цю ідею о'бєднання фермерів підтримали не тільки споживачі Херсону, а й усієї України.
Детальніше про проект Свіжеїж
«Копані он-лайн»
Карантинні обмеження тимчасово закрили гуртові та роздрібні ринки. Багато виробників, трейдерів та споживачів залишилися без основного каналу збуту. Наша команда створила альтернативу – вайбер групу «Копані он-лайн», де швидко зібралася цільова аудиторія, що мала змогу обмінюватися актуальними цінами, вирішувати питання нетворкігу. Після карантину група стала інформаційним майданчиком для всіх учасників ринку, що надає актуальну інформацію про продукцію, ціни, попит та пропозиції для більше ніж 7 000 учасників.
Долучитися до вайбер-групи
Овчева пошта - інтернет магазин для своїх!
Ідея створити Овочеву пошту виникла ще з 2018 року, коли наша команда побачила, що від фермера до споживача утворився надто довгий ланцюжок посередників. Від того страждає і споживач і фермер.
Овочева пошта – проект, мета якого максимально скоротити шлях від поля фермера до столу споживача.
Так виник зручний інтернет магазин oposhta.com Тут все по-домашньому, за чим скучив споживач.
Якісна свіжа продукція, швидкий відгук, зручний інтерфейс, широкий асортимент - все це запорука довгої співпраці із споживачами всієї України!
Переконані, подібні проекти є корисними, адже допомагають усім учасникам пложоовочевого ринку.


До магазину Овочева пошта