Click to order
Сервіси для вас:
Total: 
Заповніть ваші анкетні данні:
Тип фірми/бізнесу (хто ви?)
Виробник, трейдер, виробник крафтової с/г продукці
Фірма
назва компанії, господарства (якщо зареєстрована) або ПІП
Як до вас звертатись
Ваше прізвище, Імя
Ваш Email
Ваш телефон
Область
Оберіть вашу область
Основні продукти та послуги підприємства
ваша продукція
 
Додаткова інформація не обов'язкова, але важлива для більш детального розуміння вашого питання та скорішого вирішення:
Якій тип продажів вас домінує:
Якій тип продажів вас домінує:
Наявність сезонності
Які сертифікати та стандарти харчових мереж має ваша продукція:
Система оподаткування
Сайт підприємства
якщо є
Коментар
Вкажіть додаткову інформацію або задайте нам питання (не обовязково)

Фермерський гороскоп або СвіжеЇж – зірковий успіх

Щ обуло?
Слово «криза», написане по-китайські, складається з двох ієрогліфів: один означає «небезпека», інший - «сприятлива можливість». А ми не з тих, хто складає руки, навіть, в обмежених умовах карантину, тому вирішили допомогтиз фермерам у реалізації своєї продукції.
Ідея була проста – створити платформу на якій споживачі можуть обрати продукцію від херсонських фермерів, адже це стало вкрай важко в умовах карантину. Головна мета - це взаємовигідна співпраця: споживачам - отримати свіжу продукцію від локальних виробників, а фермерам – реалізувати свій товар через службу доставки. Приємний бонус – доставка заказу до дому.
Перелік продукції спочатку був простий: салати, огірки, редис, картопля, цибуля, морква, кабачок, домашні яйця та інше. Вся продукція від наших учасників проекту.

Ми сподівалися, що наша головна місія – допомогти херсонським виробникам реалізувати свою продукцію #КупуйУМалихХерсон – знайде відгук у споживачів м. Херсон, тому швидко зробили сайт та організували прийом та доставку товару.

Що маємо?

Такої кількості заказів наша команда не сподівалися отримати: щоденно близько 150 заказів! Найбільший попит був на яйця, картоплю та огірки. Замовлення посипалися не тільки із Херсона, а майже з усієї України – Київ, Івано-Франківськ, Одеса, Миколаїв та Черкаси. Ми маємо міжнародне замовлення – з Канади для батьків, що мешкають в Україні! Відгуки були позитивні, адже люди скучили за свіжою городиною, а ми намагалися сервісом виділятися серед інших служб-достаовк.


В першу чергу ми розширили асортимент, тепер маємо головні розділи:
  • Ранні овочі;
  • Ягоди;
  • Салати;
  • Зелень;
  • Сири та яйця;
  • Мед.

А це - полуниця, спаржа, часник, домашні сири, бринза, яйця, батат, томати, мед, зелена цибуля, картопля, морква, салати та пряні трави в асортименті. Майже все, що потрібно родинам!

Наші переваги:
Тільки свіжа та якісна продукція!
Локальне виробництво
Знайомство із фермерами, що продають продукцію
Демократична ціна
Великий асортимент в одному місці
Доставка по місту або поштовими службами
Соціальна складова - підтримка дрібних сільгоспвиробників. #КупуйУМалихХерсон

Відгуки дають нам натхнення та поштовх для розвитку.

Артем: «Спаржа! Наша! Українська! Рукола із землі! Нарешті! Огірки хрумкі та духмяні. Ну, і капуста, молода картопля, цибуля. Це овочі з Херсонщини! ???? Учора в обід замовив, сьогодні отримав Новою поштою. Так, я захотів підтримати наших фермерів. Серце плакало, коли дивився днями сюжет про гори цибулі та огірків на херсонських полях. Звісно, цими кількома кілограмами ситуацію я не виправлю, але ви можете допомогти - Приєднуйтесь!!! До речі, з Херсону мені передзвонила людина, перевірити замовлення і звернулась українською. І це була її рідна мова. Дякую СвіжеЇж за яскравий і смачний херсонський привіт!»

Тож, сьогодні ми маємо: середня кількість заказів щоденно – 50 шт. Більш за все споживачі замовляють – салати, спаржа та огірки. Середній чек – 500 грн. А поставляти продукцію нам допомагають учасники та групи проекту:
- ФОП Кіщенко, FreshKo;
- Роман Василенко;
- Група «Овочева пошта»;
- Група «Херсонські бджолярі»;
- 00

Олександр Кіщенко, група FreshKo: «У нас, виробників, зараз не найкращі часи. Для мене цей експеримент зі СвіжеЇж вийшов чудово! Раніше я продавав як всі – через посередників. Цього року спробував через «їжачка» реалізацію салатів, пряних трав та спаржі. За якість не переживаю, вона завжди на висоті, але для роздрібної торгівлі треба ставитися ще прискіпливіше. Попит є, він стабільний і це радує. Сподіваюсь, мої салати знайдуть своїх постійних споживачів, а спаржа стане доступним делікатесом.»

Що буде?
Буде – результат! Фермери мають додатковий вигідний канал збуту продукції і потрохи залучаються до он-лайн продажів (завдячуємо карантину за нові навички!). Наші споживачі призвичаються до свіжої та якісної продукції та високого сервісу, що створює додаткову конкуренцію на ринку.
В наших планах:
-         Збільшити асортимент продукції. Чекайте скоро – сухофрукти, черешню, кавуни, диню тощо;
-         Пропагувати здорову сезонну їжу;
-         Отримати багато позитивних відгуків;
-         Покращити сервіс та швидкість обслуговування;
-         Залучити ще більше фермерів у регіоні;
-         Стати доступними та зручними для кожного споживача;
-         Підтримувати малих фермерів – #КупуйУМалихХерсон
А головне –робити все, аби Херсонський край продовжував бути найкращим плодоовочевим регіоном в Україні, що має свій високий потенціал для розвитку завдяки працьовитим людям на селі.
Наша команда має мрію, тому СвіжеЇж буде і далі успішним посередником, незалежно від зірок!

Команда СвіжеЇж