Click to order
Сервіси для вас:
Total: 
Заповніть ваші анкетні данні:
Тип фірми/бізнесу (хто ви?)
Виробник, трейдер, виробник крафтової с/г продукці
Фірма
назва компанії, господарства (якщо зареєстрована) або ПІП
Як до вас звертатись
Ваше прізвище, Імя
Ваш Email
Ваш телефон
Область
Оберіть вашу область
Основні продукти та послуги підприємства
ваша продукція
 
Додаткова інформація не обов'язкова, але важлива для більш детального розуміння вашого питання та скорішого вирішення:
Якій тип продажів вас домінує:
Якій тип продажів вас домінує:
Наявність сезонності
Які сертифікати та стандарти харчових мереж має ваша продукція:
Система оподаткування
Сайт підприємства
якщо є
Коментар
Вкажіть додаткову інформацію або задайте нам питання (не обовязково)
Земля Таврії

Форум часнику та цибулі 2019 відбувся!

"Часник або цибуля?", - найпопулярніше питання цьогорічного заходу. Понад 250 виробників стали перед вибором: "Дізнатися більше про часник або цибулю? На яку локацію піти? Яку агротехнологію занотовувати? Яку техніку обрати?" Визначитись було складно, адже всюди було цікаво...
Третій щорічний форум «Часнику та цибулі на Херсонщині» пройшов на одному з найбільших часникових господарств на півдні України - ТД «Зоря Плюс», що має 1000 га, на яких вирощується часник (145 га), цибуля (70 га), капуста, баштанні, полуниця та зернові. Керують господарством Сейран та Артур Яковлєви. Саме на цьому підприємстві йде робота по виведенню та реєстрації нового сорту українського часнику «Любава Таврійська», врожайність якого може сягати 20 т/га. Господарство ТД «Зоря плюс» є постійним експортером товарного часнику до Польщі й країн Балтії.
Форум зібрав 270 учасників із 10 областей України, 19 сервіс-фірм, сучасну техніку світового рівня та кращих спікерів у галузі виробництва часнику та цибулі. Було цікаво, корисно та жарко!... Але ми витримали!
«Часник - це складна у виробництві, але водночас популярна культура, як в Україні так і за кордоном. З кожним роком, при зміні кліматичних умов, виростити його стає все важче, а питань стає все більше. Саме тому, ми організовуємо цей форум для Вас!" - зазначив Олександр Синюк,
голова ГО "Земля Таврії".
Володимир Власенко, голова Асоціації виробників часнику України привітав організаторів та доповів про проблеми насінництва у галузі виробництва часнику. Зокрема, він зазначив, що якісний насіннєвий матеріал – запорука гарного врожаю, відсутності хвороб та прибутковості господарства. «З 200 тис. га часнику в Україні, 50 тис. припадає на Херсонську область. Дуже важливо, що наш вирощений часник здоровий і якісний», - зазначив він. Також Володимир Власенко повідомив, що Асоціація готує законопроект по сертифікації посівного матеріалу для часнику. Приємним сюрпризом було вручення керівнику господарства ТД «Зоря плюс» Сейрану Яковлеєву подяки від Всеукраїнської асоціації за активну участь у розвитку галузі.
На форумі було презентовано товари та послуги сервіс-фірм, що співпрацюють із фермерами, зокрема учасники отримали консультації щодо водорозчинних добрив, крапельного зрошення, послуг по переробці часнику та цибулі, ЗЗР та механізації виробництва.
Актуальний запит учасників Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва – агротехнологія в польових умовах. Саме тому, програма форуму містила доповіді агрономів на полях часнику та цибулі. Детально була викладена інформація про підбір насіннєвого матеріалу, схему посадки рослин, систему та графік живлення, ЗЗР та особливості їх використання. Також була демонстрація сучасної техніки: дощувальні машини, капалки, сіялки, трактори, комбайн та навантажувачі. До речі, частина техніки була ексклюзивна і всі мали нагоду побачити дощувальну машину на сенсорному управлінні Reinke, телескопічні навантажувачі Manitou, а також сівалки та копалки часнику від світового лідера виробництва техніки Zokapi (Іспанія).
Мета конкурсу «Розмір має значення» на найбільшу цибулину - популяризувати та привернути увагу до галузі. На розсуд компетентного журі були надані найкращі та найбільші зразки продукції, тож переможців-рекордсменів форуму визначено:

  • Найбільша цибуля – розмір 9,9 переможець ТД «Зоря плюс» (Херсонська область).
  • Найбільший часник – розмір 7,2 переможець ТОВ «АгроРай» (Кіровоградська область).
Усі учасники конкурсу отримали призи від сервіс-фірм – добрива, тонзіометри та компост. Чекаємо на нові рекорди!
Едуард Мальченко, фітопатолог, агроном, менеджер з продажу ТОВ «Рійк Цваан Україна» презентував інформацію про хвороби, шкідників та фітопаталогії часнику та цибулі, як їх попередити та методи боротьби в умовах промислового виробництва.

Павло Булгаков, експерт по зберіганню овочевої продукції зробив детальну доповідь про умови, що необхідні для довгострокового зберігання часнику та цибулі, а саме – як треба вирощувати продукцію, яка стадія дозрівання повинна бути, на що треба звернути увагу при закладанні у сховище.

Подібна інформація є досить актуальною, адже хвороби та неякісне зберігання значно зменшують врожайність та прибутковість господарств.
Чого хоче закупівельник? Чого очікує виробник? Чи може український часник та цибуля посунути імпорт? - основні питання торгової панелі, яка відбулася у форматі перемовин, диспутів та розмірковувань серед учасників. До її складу увійшли представники переробників, експортерів, закупівельників, виробників тощо.

Модератор панелі Ганна Морозова, представник Департаменту Міністерства АПК задавала гострі питання стосовно проблем галузі та шляхи їх подолання: що заважає українському часнику зайняти гідне місце на полицях країни та за її межами? Учасники висловили думки про важливість державної підтримки, розрахунків собівартості промислового виробництва, кооперації та участі у міжнародних виставках. Гарячою темою торгової панелі були on-line платформи для продажу плодоовочевої продукції та головний висновок: інтернет-продажі - це канал збуту майбутнього! Тож, хто перший зорієнтується на ринку, той буде лідером галузі.
Презентації спікерів другої частини форуму
Різновиди фітопаталогій, хвороби та шкідники цибулі та часнику.
Едуард Мальченко – агроном, фітопатолог, менеджер з продажів по Херсонській області ТОВ «Рійк Цваан Україна»
Якісне зберігання цибулі та часнику – запорука додаткового прибутку.
Павло Булгаков, експерт із зберігання овочів ТОВ «Терра Юкрейн»
ТОРГОВА ПАНЕЛЬ. Чи може українські часник та цибуля посунити імпорт?
Ваші позитивні відгуки надихають нас на нові звершення!


«Все, як завжди на найвищому рівні. Професійно і від щирого серця. Велике спасибі Сейрану, Артуру і всій команді!».

«
Велике спасибі організаторам заходу, високий рівень і гостинність залишили приємне враження.»

Підвищена зацікавленість Форумом «Часнику та цибулі на Херсонщині» є показником актуальності теми виробництва цих культур, тож всі учасники, завдяки роботі Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), мають доступ до корисної інформації та контактів, аби підвищити прибутковість свого господарства та регіону взагалі.
Форум організовано за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки

Реєстрація географічного зазначення може зайняти багато часу та зусиль, але херсонські фермери мають впевненість, що саме їх продукція під цим брендом буде мати конкурентну перевагу на внутрішньому та зовнішньому ринках.

обрано найкращий кавун

16 вересня відповіді на всі Ваші питання про цибулю від «А» до «Я»

Новий сезон