Click to order
Сервіси для вас:
Total: 
Заповніть ваші анкетні данні:
Тип фірми/бізнесу (хто ви?)
Виробник, трейдер, виробник крафтової с/г продукці
Фірма
назва компанії, господарства (якщо зареєстрована) або ПІП
Як до вас звертатись
Ваше прізвище, Імя
Ваш Email
Ваш телефон
Область
Оберіть вашу область
Основні продукти та послуги підприємства
ваша продукція
 
Додаткова інформація не обов'язкова, але важлива для більш детального розуміння вашого питання та скорішого вирішення:
Якій тип продажів вас домінує:
Якій тип продажів вас домінує:
Наявність сезонності
Які сертифікати та стандарти харчових мереж має ваша продукція:
Система оподаткування
Сайт підприємства
якщо є
Коментар
Вкажіть додаткову інформацію або задайте нам питання (не обовязково)
  • /

Географічне зазначення

конкурентна перевага
Україна крокує в Європу. Разом з цим нашим фермерам потрібно змінюватися в бік запитів ринкового попиту: якість, екологічність та захист власної продукції.

Для цього потрібно переймати досвід провідних європейських країн, фермери яких мають різні форми захисту: торгові марки, бренди, логотипи, географічне зазначення тощо.

Географічне зазначення – вид інтелектуальної власності, який належить не людині, а території. Це назва або позначення, котрі ідентифікують товар як такий, що походить з певної території, країни, регіону або місцевості і особлива якість, репутація та інші важливі характеристики, які значною мірою пов'язані із його географічним походженням.

Херсонщина – край, що славиться своїми кавунами. І вже давно зазначення «херсонський кавун» дає гарантію якісного товару та прибуткової реалізації. Саме тому наші виробники потребують захисту своєї продукції від нечесної конкуренції.

- Чи потребує херсонський кавун географічного зазначення?

Це питання неодноразово було висвітлено на заходах ГО «Земля Таврії» з експертами програми ЄС Географічні зазначення в Україні (Geographical Indications in Ukraine).

Реєстрація географічного зазначення може зайняти багато часу та зусиль, але херсонські фермери мають впевненість, що саме їх продукція під цим брендом буде мати конкурентну перевагу на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Робочі групи ГО «Земля Таврії» О. Брітвіна та «Херсонський кавун» працюють в цьому напрямку: організували та зареєстрували Асоціацію виробників баштанної продукції, ведуть перемовини з реєстраторами, збирають необхідні документи, співпрацюють з науковцями та проектами. Тож, зовсім скоро, наші споживачі можуть отримати новий захищений продукт «Херсонський кавун».

ГО «Земля Таврії» продовжує опікуватися учасниками проекту та завжди наддасть необхідну інформаційну та технічну підтримку.

обрано найкращий кавун

Новий сезон

Форум зібрав 270 учасників із 10 областей України, 19 сервіс-фірм, сучасну техніку світового рівня та кращих спікерів у галузі виробництва часнику. Було цікаво, корисно та жарко!...