ГО "Земля Таврії"
  • /

Географічне зазначення

конкурентна перевага
Україна крокує в Європу. Разом з цим нашим фермерам потрібно змінюватися в бік запитів ринкового попиту: якість, екологічність та захист власної продукції.

Для цього потрібно переймати досвід провідних європейських країн, фермери яких мають різні форми захисту: торгові марки, бренди, логотипи, географічне зазначення тощо.

Географічне зазначення – вид інтелектуальної власності, який належить не людині, а території. Це назва або позначення, котрі ідентифікують товар як такий, що походить з певної території, країни, регіону або місцевості і особлива якість, репутація та інші важливі характеристики, які значною мірою пов'язані із його географічним походженням.

Херсонщина – край, що славиться своїми кавунами. І вже давно зазначення «херсонський кавун» дає гарантію якісного товару та прибуткової реалізації. Саме тому наші виробники потребують захисту своєї продукції від нечесної конкуренції.

- Чи потребує херсонський кавун географічного зазначення?

Це питання неодноразово було висвітлено на заходах ГО «Земля Таврії» з експертами програми ЄС Географічні зазначення в Україні (Geographical Indications in Ukraine).

Реєстрація географічного зазначення може зайняти багато часу та зусиль, але херсонські фермери мають впевненість, що саме їх продукція під цим брендом буде мати конкурентну перевагу на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Робочі групи ГО «Земля Таврії» О. Брітвіна та «Херсонський кавун» працюють в цьому напрямку: організували та зареєстрували Асоціацію виробників баштанної продукції, ведуть перемовини з реєстраторами, збирають необхідні документи, співпрацюють з науковцями та проектами. Тож, зовсім скоро, наші споживачі можуть отримати новий захищений продукт «Херсонський кавун».

ГО «Земля Таврії» продовжує опікуватися учасниками проекту та завжди наддасть необхідну інформаційну та технічну підтримку.

обрано найкращий кавун

Форум зібрав 270 учасників із 10 областей України, 19 сервіс-фірм, сучасну техніку світового рівня та кращих спікерів у галузі виробництва часнику. Було цікаво, корисно та жарко!...

Реєструйте свої об'єми продукції та отримайте найвигіднішу пропозицію першими!