Click to order
Сервіси для вас:
Total: 
Заповніть ваші анкетні данні:
Тип фірми/бізнесу (хто ви?)
Виробник, трейдер, виробник крафтової с/г продукці
Фірма
назва компанії, господарства (якщо зареєстрована) або ПІП
Як до вас звертатись
Ваше прізвище, Імя
Ваш Email
Ваш телефон
Область
Оберіть вашу область
Основні продукти та послуги підприємства
ваша продукція
 
Додаткова інформація не обов'язкова, але важлива для більш детального розуміння вашого питання та скорішого вирішення:
Якій тип продажів вас домінує:
Якій тип продажів вас домінує:
Наявність сезонності
Які сертифікати та стандарти харчових мереж має ваша продукція:
Система оподаткування
Сайт підприємства
якщо є
Коментар
Вкажіть додаткову інформацію або задайте нам питання (не обовязково)
  • /

Скоро на львівському ринку буде Херсонський кавун!

чекайте дегустацію на території ринку «Шувар» (Львів)
10 серпня 2019 року у м. Гола Пристань відбувся XVI фестиваль «Солодке диво», мета якого популяризація баштанної продукції Херсонщини: кавуна та дині, де була організована дегустація семи зразків кавунів.

В результаті заходу продукція наших фермерів отримала високу оцінку, був визначений найсмачніший кавун, що смакує споживачам найбільше.
Мета дегустації – привернути увагу до важливості географічного зазначення «Херсонський кавун» та виявити вподобання споживачів, аби обрати найсмачніший різновид, що буде претендувати на реєстрацію та закріплений як «херсонський кавун».

Продукцію на захід надали учасники робочої групи «Херсонський кавун» Шевкет Реізов, ФГ «Алмаз - Р» та Петро Гулий, ФГ «Вікторія – 8», що у Скадовському районі Херсонської області.

Учасники нашої робочої групи виступили з ініціативою дізнатися думку споживачів іншого регіону та організувати аналогічну виставку з дегустацією на території ринку «Шувар» (Львів). Він знаходиться на заході країни, де є попит на херсонську баштанну продукцію та географічна близькість Польщі, що обумовлює експортний потенціал.

Херсонщина вже визначилася із найсмачнішим кавуном, тож передаємо можливість вибору вимогливим львівським споживачам. Мешканці Львова, слідкуйте за нашими анонсами, приймайте активну участь в анкетуванні та смакуйте херсонську смугасту ягоду!

Ваш голос важливий для виробників Херсонщини!

ГО «Земля Таврії» у співпраці із Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва беруть на себе організаційну та інформаційну підтримку цього дослідження.

Реєстрація географічного зазначення може зайняти багато часу та зусиль, але херсонські фермери мають впевненість, що саме їх продукція під цим брендом буде мати конкурентну перевагу на внутрішньому та зовнішньому ринках.

обрано найкращий кавун

Новий сезон

Форум зібрав 270 учасників із 10 областей України, 19 сервіс-фірм, сучасну техніку світового рівня та кращих спікерів у галузі виробництва часнику. Було цікаво, корисно та жарко!...