ГО "Земля Таврії"
  • /

Громадська спілка "Асоціація виробників Херсонського кавуна", разом із партнерами, оголошує конкурс на кращий логотип.

Україна крокує в Європу!

А нашим виробникам потрібно розвиватися в залежності від ринкового запиту: якість, екологічність та захист власної продукції.

Для цього нам всім потрібно переймати досвід провідних європейських країн, фермери яких мають різні форми захисту: торгові марки, бренди, логотипи, географічне зазначення тощо.

Географічне зазначення – вид інтелектуальної власності, який належить не людині, а території. Це назва або позначення, котрі ідентифікують товар як такий, що походить з певної території, країни, регіону або місцевості і особлива якість, репутація та інші важливі характеристики, які значною мірою пов'язані із його географічним походженням.

Ми, члени громадської спілки "Асоціація виробників Херсонського кавуна", разом із партнерами оголошуємо конкурс на кращий логотип. Створення логотипу – важливий крок на шляху офіційної реєстрації географічного зазначення «Херсонський кавун», тож він має відображати: унікальність та якість херсонської ягоди.

Приєднуйся до конкурсу! Переможця очікує грошова премія, внесок у розвиток регіону та визнання!

Реєстрація географічного зазначення може зайняти багато часу та зусиль, але херсонські фермери мають впевненість, що саме їх продукція під цим брендом буде мати конкурентну перевагу на внутрішньому та зовнішньому ринках.

обрано найкращий кавун

Форум зібрав 270 учасників із 10 областей України, 19 сервіс-фірм, сучасну техніку світового рівня та кращих спікерів у галузі виробництва часнику. Було цікаво, корисно та жарко!...

Реєструйте свої об'єми продукції та отримайте найвигіднішу пропозицію першими!