Click to order
Сервіси для вас:
Total: 
Заповніть ваші анкетні данні:
Тип фірми/бізнесу (хто ви?)
Виробник, трейдер, виробник крафтової с/г продукці
Фірма
назва компанії, господарства (якщо зареєстрована) або ПІП
Як до вас звертатись
Ваше прізвище, Імя
Ваш Email
Ваш телефон
Область
Оберіть вашу область
Основні продукти та послуги підприємства
ваша продукція
 
Додаткова інформація не обов'язкова, але важлива для більш детального розуміння вашого питання та скорішого вирішення:
Якій тип продажів вас домінує:
Якій тип продажів вас домінує:
Наявність сезонності
Які сертифікати та стандарти харчових мереж має ваша продукція:
Система оподаткування
Сайт підприємства
якщо є
Коментар
Вкажіть додаткову інформацію або задайте нам питання (не обовязково)

"Свято меду від херсонських бджолярів" пройшло
10 листопада 2019 року та зібрало справжніх поціновувачів меду на Херсонщині!

ЗЕМЛЯ ТАВРІЇ
Організатори заходу ГО «Земля Таврії» та «Херсонська обласна спілка бджолярів» поставили спільну мету: знайти канал вигідної реалізації медової продукції та популяризувати мед серед херсонців, як продукт здорового харчування.

Як ми готувалися:

  • Обговорили всі разом ідею організації ярмарку, де буде можливість продати мед по вигідній ціні, як для споживачів, так і виробників.
  • Дійшли згоди, що треба залучити якомога більше дітей та їх батьків, адже дитяче харчування повинно бути максимально здоровим.
  • Поширили інформацію, знайшли зручне місце, однодумців та велику площу для заходу.
  • Зробили багато закулісної, організаційної роботи від телефонних перемовин до пошуку реквізитів.
Що було цікавого та корисного?

Захід об'єднав 20 бджолярів Херсонської області, які виставили багато різноманітної продукції: мед акаційовий, травневий, квітковий, гречаний, рапсовий, коріандровий та продукти бджільництва - прополіс, віск, забрус, перга, пилок.

Свято супроводжувалось виступами вокальних та хореографічних колективів, конкурсами, естафетами, цікавою інформацією та веселими піснями.

Для охочих до знань був організований окремий лекторій. Головні теми: чим корисний мед та продукти бджільництва, як відрізнити справжній натуральний мед від фальсифікату.
Діти – майбутні споживачі меду, тому їх прагнення солоденького було виконано! Всі вони мали змогу прийняти участь у вікторинах та естафетах з веселою бджілкою і отримати за це солодкі призи.

Для дорослих відбувся конкурс на швидке одягання костюму пасічника та кращого знавця бджолярної справи. А головною кульмінацією став конкурс «Гурман меду», де треба було наосліп визначити 6 різновидів меду. Переможниця змогла виконати це майже бездоганно за що отримала символічний «бочонок меду» від партнерів «Асоціації з розвитку бджільництва та експорту меду» .

Презентовано цікавий екологічний проект «Твій ліс – твій мед» - це унікальна можливість долучитися до відтворення херсонських лісів!
Громадська організація «Херсонська обласна спілка бджолярів» вже зробила свій внесок. Всі, хто купив 3 літри меду долучився до екологічної мети цього проекту, та отримав сертифікат про місце, де буде посаджено його дерево.
Тож купуйте мед у херсонських бджолярів, саджайте дерева та дбайте про майбутнє!
Загальний підсумок свята – продано більше 1300 кг меду по вигідним для бджолярів цінах. Багато з них підійшли до продажу креативно: етикетки, дегустація, розповіді, різна тара та упаковка. Це були справжні майстри маркетингу! А головне – всі охочі херсонці мали змогу придбати свій улюблений мед по доступним цінам, адже вартість соняшникового та квіткового була від 75 грн. за літр. Херсонські покупці багато спілкувалися, знайомилися, висловлювали свої побажання та питали про дату наступного свята.

Отже, мета заходу досягнута: медову продукцію реалізовано, херсонських пасічників презентовано, а споживачі придбали якісний натуральний мед!

Наступні заплановані кроки:

  • Спланувати роботу Херсонської спілки бджолярів на наступний 2020 рік.
  • Організувати конференцію «Здорова пасіка 2020», що пройде у м. Херсоні 23 листопада 2019 року. Запрошуємо всіх бажаючих!
  • Продовжити популяризацію вживання меду на внутрішньому ринку.

Тож, ми маємо амбітні плани: чекайте медову продукцію від херсонських бджолярів на кожному столі української родини!
Свято організовано за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки