ГО "Земля Таврії"
  • /

Запрошуємо художників або дизайнерів
до конкурсу на кращий логотип
херсонського кавуна для географічного зазначення.

  • Хочеш допомогти в популяризації херсонського кавуна на світовому рівні?!
  • Вмієш гарно малювати?!

Тоді запрошуємо тебе до конкурсу на краще лого кавуна! Але це логотип не простий, а херсонський!

Переможець отримає не тільки визнання, а й грошову винагороду у розмірі 10 000 грн!

З чим асоціюється Херсонщина? Звичайно – кавуни! Зігріті південним сонцем та вирощені працьовитими руками вони мають свій неперевершений смак. Допис на ціннику «Херсонський кавун» гарантує підвищений попит споживачів, але чи дійсно цей кавун «херсонський»? Аби споживач мав впевненість, а виробники захист своєї репутації – географічне зазначення стане у нагоді всім зацікавленим сторонам.

Географічне зазначення – вид інтелектуальної власності, який належить не людині, а території. Створення логотипу – важливий крок на шляху офіційної реєстрації географічного зазначення «Херсонський кавун», тож він має відображати: унікальність та якість херсонської ягоди.

Приєднуйся до конкурсу! Переможця очікує грошова премія, внесок у розвиток регіону та визнання!

Дедлайн 04.11.2019 року.

Практичні поради щодо зберігання та реалізації цибулі стали у нагоді, але головним навчанням стало відвідування ПСП «Діамант», що є взірцевим у регіоні щодо овочевого виробництва

Реєстрація географічного зазначення може зайняти багато часу та зусиль, але херсонські фермери мають впевненість, що саме їх продукція під цим брендом буде мати конкурентну перевагу на внутрішньому та зовнішньому ринках.

обрано найкращий кавун

Реєструйте свої об'єми продукції та отримайте найвигіднішу пропозицію першими!