Click to order
Сервіси для вас:
Total: 
Заповніть ваші анкетні данні:
Виробник, трейдер, виробник крафтової с/г продукці
назва компанії, господарства (якщо зареєстрована) або ПІП
Ваше прізвище, Імя
Оберіть вашу область
ваша продукція
 
Додаткова інформація не обов'язкова, але важлива для більш детального розуміння вашого питання та скорішого вирішення:
Якій тип продажів вас домінує:
Якій тип продажів вас домінує:
Наявність сезонності
Які сертифікати та стандарти харчових мереж має ваша продукція:
Система оподаткування
якщо є
Вкажіть додаткову інформацію або задайте нам питання (не обовязково)
ПОВЕРНЕННЯ, ОБМІН та ГРОШОВІ КОМПЕНСАЦІЇ
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року № 172 - продукти харчування належної якості обміну та поверненню не підлягають.
Продукти харчування неналежної якості (браковані, зіпсовані) підлягають обміну та поверненню за умови недотримання продавцем умов продажу товару - якщо продукт був бракований на момент відпуску (відвантаження).

Продукти зіпсовані при транспортуванні, або зберіганні на складах Перевізників не підлягають обміну та поверненню і тому, якщо ви отримали продукти зіпсовані з причини пошкодження пакування, то ви маєте право при отриманні такого пошкодженого товару скласти Акт-Претензію на Перевізника, та отримати від нього часткову компенсацію.

Ви можете отримати часткову або повну грошову компенсацію в разі отримання некомплектного замовлення (відсутність та/або менша кількість однієї чи кількох позицій). Гроші повертаються на банківську карту протягом 1-2 днів.

В будь-якому випадку, якщо у Вас виникли якісь проблеми, є зауваження чи пропозиції стосовно замовлень пишіть на адресу: order@yizh.online або звертайтесь за телефоном 0668281639

Завжди готові піти Вам на зустріч!